День, коли не можна зупинятися на півдорозі: гороскоп на 14 січня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Все, що заплановано цього дня, необхідно виконати – не можна зупинятися на півдорозі, відмовлятися від руху до мети і сумніватися – як у ній, так і у власних силах. Пропозиції нової роботи, які можуть надійти цього часу, обіцяють бути вигідними і в кар'єрному, і у фінансовому сенсі, тому на них варто погоджуватися без вагань.

Овен

День, коли "фірмові" якості знаку – завзятість аж до впертості, зіграють не негативну, а позитивну роль, саме вони дадуть можливість досягти мети.

Телець

Найкращий спосіб вирішити важливі проблеми – скинути градус напруженості й подивитися на події з позитивної точки зору: чим смішнішими вони будуть здаватися, тим швидше вдасться їх подолати.

Близнюки

День повинен пройти під знаком правди – брехня неприпустима, навіть якщо здається, що вона – порятунок, необхідно бути щирими як з оточенням, так і з самим собою.

Рак

Зустріч з людиною з минулого може стати вихідною точкою для відновлення старих зв'язків, які довгий час здавалися непотрібними, а тому були втрачені.

Лев

Настав час приділити максимум часу і уваги близьким, які давно потребують піклування, – не можна допускати, щоб вони почувалися самотніми і покинутими.

Діва

Як би не складалася ситуація, головне, зберігати спокій, тоді можна буде на власному досвіді упевнитися в справедливості істини про те, що все робиться на краще.

Терези

Переконати співробітників у своїй правоті вдасться без зусиль, а от з тим, щоб створити з них команду однодумців, доведеться повозитися, але результат буде того вартий.

Скорпіон

Хороший день для вирішення ділових і фінансових питань: чи можна підписувати договори, укладати серйозні угоди, проводити переговори з потенційними бізнес-партнерами.

Стрілець

Не варто упускати можливості презентувати себе перед начальством з найкращого боку, адже, як відомо, скромність – найкоротший шлях до невідомості.

Козеріг

Будь-яке знайомство цього дня буде мати довготривалі – і позитивні наслідки, хоча спочатку зрозуміти це буде практично неможливо – зустріч здасться цілком пересічною.

Водолій

Не варто братися за всі справи одночасно – погнатися за двома зайцями одразу поки ще нікому не вдавалося, тому необхідно визначитися з пріоритетами і вирішити, що зараз найважливіше.

Риби

У будь-якій суперечці необхідно буде стримуватися і не давати волю емоціям – практично неможливо переконати у своїй правоті людину, яку перед цим образили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції