День особистого комфорту і хороших починань: гороскоп на 7 січня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, в який однаково комфортно і затишно будуть почувати себе всі знаки Зодіаку, але удача чекає тільки на тих, хто готовий перейти від слів до справи. Звісно, працювати від світанку і до заходу сонця на Різдво не рекомендується, але зробити перший – найголовніший! – крок у будь-якій справі можна і потрібно. І вже, звичайно, ніщо не повинно завадити спілкуванню з рідними і знайомими – всіх треба привітати зі святом.

Овен

Ставши до важливої справи, потрібно бути готовим до того, що її доведеться довести до кінця, хоч часом це буде непросто – в іншому разі не варто й починати.

Телець

Хтось із знайомих може виявитися геть не тим, за кого себе видає. Не варто засмучуватися через те, що обставини склалися таким чином – добре, що все з'ясується зараз, а не пізніше.

Близнюки

Довгі вагання навпіл із сумнівами не підуть на користь новим планам, підготовка до яких триває вже протягом декількох місяців – удачу принесе тільки впевненість у своїх силах.

Рак

Сварку з колегою або будь з ким варто задушити на початковій стадії, в іншому разі вона може перерости у тривалий конфлікт, аж до повного розриву стосунків.

Лев

Будь-яке розпочате цього дня діло вимагатиме додаткових серйозних зусиль – на манну небесну розраховувати не доводиться, тому що необхідно "засукати рукави" і як слід попрацювати.

Діва

Перш ніж стати до реалізації нового проєкту, необхідно завершити старі, яких накопичилася вже неабияка кількість. Головне - планомірно і методично "закривати" одне за одним.

Терези

Зірки рекомендують припинити грати роль матері Терези, піклуючись про всіх без винятку оточуючих, і нарешті подумати про себе – наприклад, відпочити, сходити у фітнес-зал або помедитувати.

Скорпіон

Ухваливши рішення, краще не зволікати і приступати до його втілення в життя – сьогодні найсприятливіший для цього час, завтра вже може бути пізно.

Стрілець

Необхідно проявити рішучість і вивести з кола спілкування людей, схильних до прояву агресії, навіть якщо вона є пасивною – варто поберегти нервові клітини.

Козеріг

Хвороба, що почалася цього дня, швидше за все, буде обумовлена психосоматичними причинами, тому лікувати її потрібно не на фізичному, а на ментальному рівні.

Водолій

Не дуже підхожий день для укладення шлюбу – стосунки, офіційно оформлені цього часу, на жаль, виявляються недовговічними, тому краще перенести церемонію.

Риби

Вдалий день для будь-яких фінансових операцій, за винятком азартних ігор, від яких краще відмовитися, – великий ризик втратити велику суму грошей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції