День поганого настрою і конфліктів: гороскоп на 27 березня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли без жодного на те приводу, буде псуватися настрій: захочеться конфліктувати з близькими, висувати до них претензії, влаштовувати сварки і скандали. Бажано всіляко противитися таким бажанням, оскільки нічого, крім зіпсованих нервів, а, як наслідок, і взаємин – вони не принесуть. Найкращий спосіб побороти нудьгу і роздратування – робота, особливо творча.

Овен

День ідеально підходить для втілення в життя нових планів, роботи в будинку і в саду або городі – будь-які починання приречені на успіх і дивіденди, які прийдуть досить швидко.

Телець

Не варто демонструвати оточенню свій характер і нетерпимість до чужої думки, набагато краще показати, що ви вмієте входити в чуже становище, знаходити консенсус і домовлятися.

Близнюки

Енергію, яка від ранку буде переповнювати вас, необхідно направити на добрумету – у ситуації, що склалася, наприклад, навести ідеальний лад у домі: вимити вікна і розібрати шафи.

Рак

Нове замовлення, яке надійде в цей час, виявиться більш ніж вигідним: завдяки йому прибуток може збільшитися в рази, тому і погоджуватися на нього потрібно, не роздумуючи.

Лев

Не варто вкладати гроші в ризиковані справи, пропозиції щодо яких надійдуть від малознайомих людей, – у цей день вони, швидше за все, принесуть не прибуток, а збитки.

Діва

Відчувши втому, не поспішайте відмовлятися від роботи, яку зробили більше ніж наполовину: почекайте, коли відкриється друге дихання, і ви зможете довести її до переможного кінця.

Терези

В жодному разі разі не варто з'ясовувати стосунки з коханою людиною, навіть якщо вам здасться, що час для цього настав підхожий, – нічого, крім серйозного конфлікту, це не обіцяє.

Скорпіон

Претензій на вашу адресу може бути багато, але сперечатися з тими, хто вирішить їх висловити, не варто: можливо, в чомусь вони матимуть рацію, тому варто їх хоча б вислухати.

Стрілець

Як відомо, найкраще – ворог хорошого: не варто наводити додатковий глянець на проєкт, який виконаний ідеально, удосконалювати його – і витрачати даремно час – можна до нескінченності.

Козоріг

Непроста ситуація відіграє роль лакмусового папірця щодо вашого оточення: попросивши близьких про допомогу, можна буде зрозуміти, хто є справжнім другом, а хто – ні.

Водолій

Чим ретельніше вдасться розпланувати день, тим більше можна буде встигнути зробити, головне, не відволікатися на перекур, перекус, розмови телефоном і спілкування в месенджерах.

Риби

Різкі слова на свою адресу – від кого б вони не виходили у цей день, ліпше пропустити повз вуха, оскільки результат конфлікту може виявитися неприємним і непередбачуваним.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції