День, розділений на дві частини: гороскоп на 26 листопада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День розділиться на дві частини. Першу його половину рекомендується провести в тиші і спокої: провести уявну роботу над помилками, зробити відповідні висновки, пробачити тих, хто вас образив, і, можливо, попросити вибачення у тих, кого образили ви. Друга половина дня принесе шанс на втілення в життя найсміливіших планів і бажань.

Овен

Зірки радять вам зменшити оберти і не надриватися на роботі, інакше відпущена вам енергія дуже швидко випарується. Втім, ухилятися від неї теж не варто – досить сумлінно робити свою справу.

Телець

Останнім часом ви не бавили увагою близьких людей, саме час заповнити її нестачу: проведіть вечір з родиною, влаштуйте сюрпризи для дітей і літніх родичів.

Близнюки

Не варто робити поспішні висновки і необдумані заяви, укладати сумнівні угоди та підписувати договори – взагалі намагайтеся навіть у дрібницях триматися в рамках закону.

Рак

Не варто заганяти свої емоції всередину, це загрожує депресією. Навпаки, потрібно виплеснути їх назовні – покричати або поплакати, щоправда, за однієї умови: робити це бажано без свідків.

Лев

Представникам знаку, що обіймає керівні посади, потрібно, зрозуміло, на час відмовитися від ролі "суворого, але справедливого" начальника, і стати начальником добрим.

Діва

Від того, що ви вдень і вночі будете дослухатися до докорів сумління через допущені раніше помилки, ситуація на краще не зміниться – потрібно залишити свої гріхи у минулому і йти вперед.

Терези

Як би не склалися обставини, не варто виявляти упертість, яка, як відомо, є першою ознакою тупості. Дослухайтеся до аргументів опонентів – можливо, в них є сенс.

Скорпіон

Зірки – за найменшої можливості – рекомендують взяти на роботі відгул і провести день на природі, бажано біля водойми – річки або озера. Такий відпочинок дозволить зарядитися енергією на місяць наперед.

Стрілець

Перш ніж ставати до втілення нових професійних ідей, оцініть наслідки своєї роботи, запитайте себе, чи готові ви до змін, які вони можуть з собою принести.

Козеріг

Все, що ви зробите цього дня, недаремно – воно буде мати далекосяжні і, імовірно, позитивні наслідки, тому сміливо втілюйте все, що запланували раніше.

Водолій

Цьогодня варто менше говорити і більше слухати: так ви зможете зрозуміти, яку мету переслідує отечення – хто з них щиро бажає вам добра, а хто, на жаль, налаштований далеко не благодушно.

Риби

Вчинки, які ви зробите сьогодні, через нетривалий час докорінно змінять ваше життя. Отдже, перш ніж щось зробити, прорахуйте наслідки хоча б на кілька кроків вперед.

Залиште свій коментар

Вибір редакції