День самотності: гороскоп на 18 лютого

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найкращі ліки від нудьги і апатії цього дня – самотність, тому провести його бажано далеко від галасливих компаній і великого скупчення людей. Потрібно також звертати увагу на знаки долі, яких буде безліч – випадково підслухана чужа розмова або пісня, що несподівано зазвучала на радіо, можуть дати відповідь на важливе запитання.

Овен

Як би не підтискали терміни замовлення, під час його виконання не варто поспішати, інакше можна все зіпсувати, і клієнт взагалі відмовиться приймати роботу.

Телець

Небажано давати поради оточенню, особливо якщо воно про це не просить: така нав'язлива поведінка може призвести до серйозних конфліктів.

Близнюки

Справами, запланованими цього дня, необхідно займатися навіть через силу – не варто впускати обставини, сприятливі для втілення в життя важливих проєктів.

Рак

У жодному разі не можна брати участь у конфліктах – своїх і особливо чужих: великий ризик залишитися винними, як у першому, так і в другому випадку.

Лев

Не найкращий день для здійснення складних проєктів – якщо зовсім не працювати не можна, необхідно зосередитися на завершенні давніх і незначних справ.

Діва

День сприятливий для різноманітних фінансових угод, а от ділові зустрічі і переговори краще перенести – співрозмовники не будуть налаштовані на конструктивний діалог.

Терези

Рекомендується зайнятися наведенням ладу у всіх сферах життя, починаючи з будинку, в якому давно не було генерального прибирання, і закінчуючи папками на комп'ютері.

Скорпіон

Не варто нікого вчити життю – навряд чи ті, кого ви вирішите направити на шлях істинний, гідно оцінять благородство ваших намірів, швидше, все відбудеться з точністю до навпаки.

Стрілець

Серйозними справами цього часу краще не займатися, а от для домашніх справ обставини складуться сприятливі – варто цим скористатися.

Козеріг

День не підходить для активних дій: якщо немає можливості відмовитися від них зовсім, має сенс хоча б не виявляти надмірного ентузіазму – користі він не принесе.

Водолій

Для відпочинку підійде не абсолютна відмова від роботи, а зміна роду діяльності – наприклад, заміна професійних справ на заняття улюбленим хобі.

Риби

Щоб розібратись в невдачах останніх днів, необхідно залишитися в тиші і спокої і "прокрутити" події в голові – відповідь прийде ніби сама собою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції