День зачистки "хвостів" і початку нових справ: гороскоп на 17 лютого

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли рекомендується починати роботу над серйозними та масштабними проєктами. Головне, закрити всі завислі справи, щоб вони не тяжіли гирями на ногах і не гальмували рух до заповітної мети.

Овен

Особливої уваги потребуватимуть стосунки з коханою людиною: необережного слова буде достатньо, щоб серйозно посваритися, тому важливо стежити за висловлюваннями.

Телець

День сприятливий для хатніх робіт будь-якої складності – починаючи з генерального прибирання і закінчуючи капітальним ремонтом з повним переплануванням житла.

Близнюки

У тих, хто досі самотній, є шанс зустріти другу половинку – головне, не висувати до претендентів на руку і серце вкрай високих вимог.

Рак

Складений цього дня план на майбутнє повинен враховувати найдрібніші деталі, яких обов'язково потрібно дотримуватися, а інакше на успіх можна не розраховувати.

Лев

Хапаючись то за одне, то за інше, легко можна потрапити в цейтнот, тому важливо визначитися з пріоритетами і виконувати завдання у суворій послідовності.

Діва

День підходить для будь-яких фінансових операцій – можна платити за рахунками, відкривати депозити, підписувати важливі договори і укладати серйозні угоди.

Терези

Відповідь на запитання, що давно не дає спокою, можна буде отримати уві сні, який з великою часткою ймовірності виявиться віщим, тому важливо його запам'ятати і проаналізувати.

Скорпіон

Успішними обіцяють бути будь-які торгові операції – рекомендується купувати і продавати все, від дрібниць до рухомого та нерухомого майна.

Стрілець

Не варто качати права у стосунках з оточенням, чи то колегами або членами сім'ї – результат може бути прямо протилежним тому, на який робиться ставка.

Козеріг

Гарний час для духовного розвитку: можна – і треба! – читати праці відомих філософів, відвідувати музеї та концерти серйозної класичної музики.

Водолій

Тим, хто всерйоз розмірковує про життєві зміни, рекомендується вирішити, як саме вони їх бачать, тоді можна буде визначити і шляхи досягнення мети.

Риби

Не варто критикувати оточення і тим більше зло жартувати на його адресу – так недовго перетворити друзів на ворогів, які – через знання ваших слабкостей – можуть бути дуже небезпечними.

Залиште свій коментар

Вибір редакції