День зустрічі з минулим: гороскоп на 5 лютого

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зустріч із минулим може прийняти найнесподіваніший вигляд – поява людини з колишніх часів або повторення ситуації вже мало місце колись. За всієї своєї несхожості схожість цих ситуацій у тому, що раніше вони залишилися незавершеними, тому головне завдання цього дня – здобути з них науку і "закрити" остаточно.

Овен

Якщо просування до поставленої мети відбувається занадто повільно, рекомендується проаналізувати дії, що вживаються, – можливо, необхідно змінити тактику.

Телець

Не надто сприятливий день для фінансових операцій – за можливістю, потрібно відмовитися від укладення великих угод і підписання серйозних договорів.

Близнюки

Щоб уникнути серйозного нерозуміння не варто докладно спілкуватися з рідними та друзями – в розмові можуть спливти минулі образи, і тоді сварки не оминути.

Рак

За жодних умов не рекомендується літати в хмарах і відриватися від реальності, інакше важко буде зорієнтуватися в складній ситуації та швидко і правильно відреагувати на неї.

Лев

Важко уявити собі, яке враження справляєш на оточення, але за бажанням це все-таки можна зробити – таке відсторонення допоможе оцінити себе об'єктивно.

Діва

В реаліях цього дня містяться підказки про те, як поводитися, щоб процвітати в майбутньому – головне, не пропустити їх і зробити необхідні для себе висновки.

Терези

Не варто витрачати час і сили, намагаючись щось довести опонентам: цього дня вони не будуть схильні почути доводи розуму, так чи варто бити горохом об стінку?

Скорпіон

Якщо грамотно скористатися наданими цим днем шансами, можна буде досягти поставленої мети набагато швидше і з мінімальними зусиллями.

Стрілець

Зустріч з людиною з минулого може стати початком серйозних стосунків – від яскравого, але нетривалого, роману до шлюбу, який, можливо, триватиме все життя.

Козеріг

Особливо пощастить тим, хто займається творчістю, – до того ж зовсім неважливо, на якому рівні – професійному чи аматорському – вони це роблять.

Водолій

Рекомендується весь день не розслаблятися і бути напоготові: можлива ситуація, яка вимагає концентрації, уміння орієнтуватися в будь-якій ситуації і блискавичної реакції.

Риби

Не варто ідеалізувати минуле і порівнювати його з сьогоденням та робити висновок не на користь останнього, – зараз все далеко не так погано, як здається під впливом поганого настрою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції