Дні втілення в життя грандіозних планів: гороскоп на 19-20 листопада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дні ідеально підходять для втілення в життя планів, які прийнято називати "наполеонівськими". У цей час не варто соромитися: проєкти, які ви вирішите втілити в життя, повинні бути по-справжньому грандіозними. Якщо ви візьметеся за них саме в цей час, обставини для їхньої реалізації складуться максимально сприятливо.

Овен

Непорозуміння у стосунках з близькою людиною є тимчасовими, тому не поспішайте приймати їх близько до серця – краще подумайте про те, як ви можете згладити свою провину.

Телець

Зірки радять вам на час забути про матеріальне і звернутися до духовного: похід до музею, виставкового залу або театру – бажано музичного – справить на вас незабутнє враження.

Близнюки

На перший план вийде особисте життя: зустріч, яка відбудеться в цей час, має всі шанси стати доленосною. Головне, не упустити щасливий шанс – не пройти повз потенційної другої половинки.

Рак

Вдалий час для планування майбутніх звершень: ви зможете чітко визначитися з метою, яку перед собою поставите, а разом розробити тактику і стратегію її досягнення.

Лев

Зірки нададуть вам посильне "сприяння" в професійних справах, але за однієї умови: жоден ваш проєкт не повинен бути пов'язаний з ризиком, інакше вони відмовляться відповідати за успіх.

Діва

Сприятливий у фінансовому відношенні час, коли можлива дуже вигідна пропозиція, від якої, як кажуть у фільмах про мафію, не можна буде – точніше, не захочеться – відмовитися.

Терези

Вибираючи з декількох дрібних і одного великого проєкту, зупиніться на останньому: витративши однакову кількість часу, у другому випадку ви отримаєте вагоміший результат.

Скорпіон

Зірки рекомендують вам вирішувати професійні питання за мірою їхнього надходження, не забігаючи наперед і не повертаючись назад, інакше ризикуєте потрапити до цейтноту, вибратися з якого буде дуже важко.

Стрілець

Не сперечайтеся з тими з близьких, друзів або колег, хто вирішить покритикувати вас: як це ні сумно, істина в їхніх словах, тому краще мовчки вислухати їх і зробити правильні висновки на майбутнє.

Козеріг

У вирішенні будь-яких питань не завадить частка креативності, до того ж стосується це людей не лише творчих, але й технічних професій: для складання формул необхідно таке ж натхнення, як і для написання віршів.

Водолій

Перш ніж ставати до реалізації нових проєктів, озирніться навколо: чи закінчили ви працювати над тим, що було почато раніше? Ліквідуйте всі "хвости", щоб вони не гальмували ваш рух вперед.

Риби

Зараз у роботі вам ніяк не обійтися без однодумців, тому має сенс витратити деякий час на пошук тих, хто дивиться на досягнення важливої професійної мети так само, як і ви.

Залиште свій коментар

Вибір редакції