Емоційно напружений день: гороскоп на 28 листопада

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Емоційно напружений день – особливо перша його половина – коли нам буде здаватися, що весь світ налаштований проти нас, у деяких навіть може розвинутися манія переслідування. Менше з тим, у цей час категорично не можна сидіти склавши руки – в іншому разі енергія, відпущена нам на реалізацію різноманітних проєктів, буде розривати нас зсередини і зрештою знайде вихід у вигляді невмотивованої люті і агресії.

Овен

Отримавши привабливу пропозицію нової роботи, не поспішайте погоджуватися – спочатку дізнайтесь, що від вас буде потрібно, а також, які саме професійні обов'язки вам доведеться виконувати.

Телець

Перш ніж щось сказати - порахуйте до десяти, і тільки потім говоріть: необережне слово може призвести до того, що людина, яка до цього ставилася до вас індиферентно, стане вашим ворогом.

Близнюки

Як би не складалися обставини, не впадайте в зневіру і відчай: не мине й кількох годин, як все, обернеться догори дригом та  зміниться на краще, а ви вже витратили величезну кількість нервових клітин.

Рак

Ваша дипломатичність і миролюбність часто грають з вами злий жарт – оточення вважає, що вас можна безкарно зачіпати. Сьогодні треба дати їм відсіч – хай побачать, що ви можете постояти за себе.

Лев

Роздратування, яке ви будете відчувати з будь-якого приводу, включаючи чоловіка і дітей, жодного стосунку до них не матиме. Вони ні в чому перед вами не завинили, причиною є положення зірок.

Діва

Кращий спосіб позбутися поганого настрою – фізичне навантаження: легка втома, яку ви отримаєте як наслідок, не залишить місця для поганих думок і негативних емоцій.

Терези

Не варто воювати за справедливість, вступаючись за людину, яку, як вам здається, незаслужено образили. Вона сама в змозі постояти за себе, а вас згодом ще й звинуватять у тому, що сталося.

Скорпіон

Якщо ви свідомо будете шукати конфлікти з оточенням, не сумнівайтеся – ви їх знайдете, але на цього разу можете отримати серйозну відсіч, тому добре подумайте, перш ніж оголосити комусь війну.

Стрілець

Дайте оточенню проявити себе у всій своїй "красі" – ви втратите ілюзії, які мали щодо цих людей і нарешті зможете побачити їхню справжню суть і не спокушатися надалі.

Козеріг

Заплановане цього дня сімейне свято краще перенести на інший день – великий ризик того, що під час урочистості ваші близькі пересваряться, та ще й протягом тривалого часу будуть ображатися одне на одного.

Водолій

Будьте вище сумнівних натяків і сороміцьких жартів. Відповідаючи злом на зло, ви незабаром почнете мучитися докорами сумління і звинувачувати себе в тому, що трапилося, краще до цього не доводити.

Риби

Зірки рекомендують вам відмовитися від фізичного навантаження, зокрема і спортивної енергії, у вас зараз небагато, тому варто поберегти її для серйозніших занять – наприклад, реалізації робочих проєктів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції