Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 17-23 травня

Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 17-23 травня

Credits

Фінанси відіграють важливу — а для когось і першорядну — роль в житті кожного з нас: добре, коли їх багато, і дуже погано, коли їх мало, і тут день на день не припадає.

Кого очікує фінансовий успіх цього тижня — від 17 до 23 травня?

Овен (21.03 — 20.04)

Фінансовий гороскоп для Овнів на тиждень

Великі грошові виплати, які цілком вірогідні цього тижня, бажано витратити не на дрібниці, про які давно мріяли представники знака, а на втілення в життя їхньої давньою історії і заповітної мрії. Як відомо, витратити можна все, але чи варто розбазарювати зароблене на нісенітницю, без якої можна обійтися?

Телець (21.04 — 21.05)

Фінансовий гороскоп для Тельців на тиждень

Час сприятливий для важливих договорів і укладення серйозних, розрахованих на перспективу угод: якщо правильно і, головне, грамотно прописати в них всі положення, то вже дуже скоро — представники знака не встигнуть і озирнутися в буквальному сенсі слова — можна отримати від них солідні дивіденди.

Близнята (22.05 — 21.06)

Фінансовий гороскоп для Близнят на тиждень

Час несприятливий для фінансових операцій будь-якого ступеня складності: навіть оплату комунальних рахунків краще пересунути в часі, не кажучи вже про більш серйозні дії — небажано відкривати банківські рахунки і депозити, а також проводити великі платежі, якщо, звичайно, людина не ставить за мету матеріальні втрати.

Рак (22.06 — 22.07)

Фінансовий гороскоп для Раків на тиждень

Цього тижня можна проводити будь-які — навіть дуже складні — ділові переговори: партнери охоче йтимуть назустріч одне  одному, тому консенсусу — а, як наслідок, і укладення фінансово перспективних угод — вдасться досягти легко, так що не варто зволікати — потрібно якомога швидше домовлятися і активно діяти.

Лев (23.07 — 21.08)

Фінансовий гороскоп для Левів на тиждень

Успіх — передусім фінансовий — чекатиме на тих, хто заздалегідь складе детальний професійний план і від понеділка почне чітко і детально його дотримуватися, виконуючи пункт за пунктом. Якщо все буде зроблено правильно, вже ближче до вихідних представники знака отримають перші — матеріальні — результати своєї діяльності.

Діва (22.08 — 23.09)

Фінансовий гороскоп для Дів на тиждень

Не варто ухвалювати важливі фінансові рішення похапцем: внаслідок поспіху не вдасться об'єктивно оцінити всі доводи за і проти, тому рішення, швидше за все, виявиться помилковим, що спричинить за собою серйозні матеріальні втрати. Уникнути такого сценарію зможуть тільки ті, хто зуміє сім разів відміряти і лише потім — "відрізати".

Терези (24.09 — 23.10)

Фінансовий гороскоп для Терезів на тиждень

Професійну пропозицію, надходження якого сьогодні ймовірно, як ніколи, варто прийняти без роздумів: нова посада не тільки дозволить досягти нових кар'єрних висот, а й забезпечить серйозне поліпшення матеріального становища — зарплата, яку запропонують представникам знака, перевершить найсміливіші їхні очікування.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Фінансовий гороскоп для Скорпіонів на тиждень

Час несприятливий як для того, щоб брати гроші в борг, так і для цього, щоб кому-небудь їх позичати: саме зараз такі фінансові дії можуть виявитися поганою прикметою, що згодом негативно позначиться на матеріальному добробуті — краще перенести кредитування на наступний тиждень.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Фінансовий гороскоп для Стрільців на тиждень

Необхідно використовувати будь-яку можливість, щоб добре зарекомендувати себе в очах безпосереднього начальства: зробивши на відмінно доручену їм роботу, представники знака зможуть розраховувати не тільки на похвалу, яку заслужили, але і на матеріальну винагороду у вигляді премії.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Фінансовий гороскоп для Козорогів на тиждень

Тиждень підходить для занять благодійністю, для якої не доведеться, як прийнято говорити, далеко ходити: цілком можливо, що потребує допомоги та підтримки людей, наприклад, літня жінка, яка насилу виживає на мізерну пенсію, або багатодітна мати, якій важко вийти до магазину, що живе в сусідній квартирі.

Водолій (21.01 — 18.02)

Фінансовий гороскоп для Водоліїв на тиждень

Навіть найсміливіша матеріальна мета, яку поставили представники знака в цей час, виявиться буквально приреченою на успіх, тому зірки наполегливо рекомендують їм не бути скромними і запитувати допомоги у Всесвіту, що називається, на  повну: чим більше вони захочуть отримати, тим серйознішим буде кінцевий результат.

Риби (19.02 — 20.03)

Фінансовий гороскоп для Риб на тиждень

Сміливу фінансову пропозицію, яку можуть отримати представники знака в цей час, будуть позиціонувати їм як вкрай рідкісну і надто вигідну. Насправді вона, на жаль, такою не виявиться, тому не варто поспішати з позитивною відповіддю: швидше за все, замість прибутку воно принесе збитки, так що небажано ризикувати.

Читайте також: Венера в Близнятах: легкість буття, курортні романи і ошуканство