Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 2 -8 серпня

Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 2 -8 серпня

Credits

Фінанси відіграють важливу — а часом і першорядну — роль в житті кожного з нас.

Добре, коли їх багато, і дуже погано, коли їх мало, і тут день на день не припадає. Не дивно, що хочеться знати, коли ж — нарешті! — можна розраховувати на матеріальний прибуток. Так на кого чекає фінансовий успіх цього тижня — від 2 до 8 серпня?

Овен (21.03 — 20.04)

Фінансовий гороскоп для Овнів на тиждень

Не варто призначати на цей час ділові переговори, які стосуються серйозних фінансових операцій — це буде найкращим способом провалити все: навіть невелика розбіжність може привести до серйозного конфлікту між партнерами, а це значить, що на домовленостях можна буде поставити хрест.

Телець (21.04 — 21.05)

Фінансовий гороскоп для Тельців на тиждень

Небажано підписувати будь-які серйозні документи, особливо фінансові та бізнес-договори, в які закладені великі суми грошей: великий ризик не помітити і пропустити невелику, але дуже прикру помилку, яка зведе нанівець всі старання і перетворить очікуваний прибуток на, на жаль, несподіваний збиток.

Близнята (22.05 — 21.06)

Фінансовий гороскоп для Близнят на тиждень

Тиждень сприятливий для будь-яких фінансових операцій, але насамперед це стосується покупок: прогулянка по магазинах принесе масу приємних емоцій і покупки виявляться вдалими і прослужать своїм господарям вірою і правдою довгі роки, що в наше час явище досить рідкісне.

Рак (22.06 — 22.07)

Фінансовий гороскоп для Раків на тиждень

Цього часу — втім, як і завжди — нічого не можна робити з поспіхом: нічого путнього в такому режимі все одно не здійснити — і, що найголовніше, заробити — не вдасться, а ось часу, сил і енергії піде величезна кількість: все б нічого, але прикро буде втратити їх безрезультатно — без найменшої надії на успіх.

Лев (23.07 — 21.08)

Фінансовий гороскоп для Левів на тиждень

Не варто планувати на цей час серйозні справи з фінансовим підтекстом: необхідної для їх виконання енергії у представників знаку зараз все одно не вистачить, а працювати тільки заради того, щоб працювати, і не отримувати нічого натомість, не тільки безперспективно, а й нерозумно — краще витратити час на якесь інше заняття.

Діва (22.08 — 23.09)

Фінансовий гороскоп для Дів на тиждень

Давати в борг цього тижня можна тільки ту суму, яку не жаль втратити: швидше за все, людина, яка звернулася до представників знака за фінансовою допомогою, не зможе вчасно — а, можливо, і взагалі — повернути гроші, тому, якщо їх все ж таки шкода, є сенс відмовити в позиці під слушним приводом.

Терези (24.09 — 23.10)

Фінансовий гороскоп для Терезів на тиждень

Під забороною фінансові операції будь-якого ступеня складності: навіть не здійснення, а всього лише обдумування майбутніх витрат робити небажано: в план, який вирішать скласти представники знака, може украстися серйозна помилка, через що вони придбають щось зовсім непотрібне, по суті справи викинувши гроші на вітер.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Фінансовий гороскоп для Скорпіонів на тиждень

Зірки рекомендують представникам знака цього часу вкрай обережно поводитися з грошима — найголовніше, не носити з собою великі суми — як на картці, так і готівкою: занадто великий буде ризик придбати щось зовсім непотрібне, але водночас  дуже дороге, про що згодом доведеться серйозно пошкодувати.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Фінансовий гороскоп для Стрільців на тиждень

Коли думаете про втілення в життя грандіозних фінансових планів, необхідно — крім розуму — залучити на допомогу фантазії і мрії: якщо візуалізувати поставлену мету з максимальною кількістю деталей, можна домогтися куди більшого, ніж якщо покладатися лише на розум і логіку: представникам знака потрібно спробувати трохи «пошаманити» — не завадить.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Фінансовий гороскоп для Козорогів на тиждень

Від пропозиції підробити — і, відповідно, заробити — попри всю його привабливість зараз краще відмовитися: з часом може виявитися, що шкоди і збитків від такої «халтури» набагато більше, ніж прибутку, а це, своєю чергою, негативно позначиться на матеріальному добробуті.

Водолій (21.01 — 18.02)

Фінансовий гороскоп для Водоліїв на тиждень

Час сприятливий для торгівлі: тим, хто давно хотів щось продати або купити, необхідно скористатися рідкісною можливістю — в будь-якому разі можна буде розраховувати на талан і, як наслідок, солідні дивіденди — куди значніші ніж ті, на які спочатку розраховують представники знака.

Риби (19.02 — 20.03)

Фінансовий гороскоп для Риб на тиждень

Несподівані події, які відбудуться цього часу, цілком можуть стати переломними у фінансовому сенсі: велика ймовірність того, що складеться сприятлива ситуація для професійних успіхів, які в найближчий час призведуть до зростання доходів, на що ще зовсім недавно представники знака не могли й сподіватися .

Читайте також: Витратять все: наймарнотратніші знаки зодіаку

Наступна публікація