Гороскоп хвороб для всіх знаків зодіаку на 16-22 серпня: кому на що звернути увагу

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп хвороб для всіх знаків зодіаку на 16-22 серпня: кому на що звернути увагу

Getty Images

Зірки можуть розповісти нам про стан нашого здоров'я нітрохи не гірше — а часом і краще — лікарів.

Вони демонструють, на стан і роботу яких органів необхідно звернути першочергову увагу, якими недугами можна захворіти, як їх лікувати, а також профілактикою яких хвороб займатися цього тижня — від 16 до 22 серпня.

Овнам (21.03 – 20.04), Стрільцям (23.11 – 21.12), Козорогам (22.12 – 20.01) та Рибам (19.02 – 20.03) в першій половині тижня проблеми зі здоров'ям не загрожують, але зірки наполегливо рекомендують представникам цих знаків підвищити фізичну активність, в іншому разі сидяча робота доведе їх до гіподинамії. Бажано взяти абонемент у фітнес-зал, але, якщо такої можливості не буде, необхідно хоча б більше ходити пішки — прогулянка в швидкому темпі, та ще й парком, якоюсь мірою зможе замінити фізичні вправи.

У другій половині тижня представникам знаків необхідно уникати перенапруженості — як фізичної, так і емоційної. Перше може стати причиною хвороб суглобів і хребта, друге — загострення хронічних захворювань, мігрені і безсоння.

Близнятам (22.05 – 21.06), Левам (23.07 – 21.08), Терезам (24.09 – 23.10) та Скорпіонам (24.10 – 22.11), що мають проблеми з шлунково-кишковим трактом, на початку тижня необхідно звернути увагу на його роботу. Велика ймовірність загострення хронічних захворювань, на які необхідно реагувати одразу ж — виконувати рекомендації свого призначеного лікаря. Існує також ймовірність харчових отруєнь — з цієї причини важливо стежити за якістю і свіжістю продуктів, викидати те, що вже давно лежить в холодильнику, і вже тим більше не спокушатися вуличною їжею — це загрожує серйозними захворюваннями.

Ближче до фіналу тижня представники знаків зможуть значно поліпшити своє самопочуття за допомогою цілющих властивостей звичайної води. Протягом дня рекомендується пити якомога більше чистої негазованої води, а вечорами — приймати ванну з відваром трав.

Тельці (21.04 – 21.05), Раки (22.06 – 22.07), Діви (22.08 – 23.09) та Водолії (21.01 – 18.02) в першій половині тижня можуть відчути нездужання, пов'язане з серцево-судинною системою. Необхідно дотримуватися схеми лікування, призначеної лікарем: приймати прописані ним ліки, не виходити на вулицю під час посиленої сонячної активності — з дванадцятої до четвертої дня, пити більше води, дотримуватися дієти, скоротити вживання солі, виключити алкоголь і відмовитися від куріння, а також займатися посильною фізкультурою.

У другій половині тижня здоров'я представникам знака особливих неприємностей не піднесе, якщо, звичайно, вони самі на них не набиватимуться. Їм не варто робити нічого, що може призвести до травм: швидко бігати, робити різкі рухи, піднімати тяжкості, а ось дотримуючись акуратності і обережності, вони нічим не ризикують.

Читайте також: Астрологиня назвала найневибагливіші знаки зодіаку

Наступна публікація