Гороскоп хвороб для всіх знаків зодіаку на 26 липня — 1 серпня: кому на що звернути увагу

Гороскоп хвороб для всіх знаків зодіаку на 26 липня — 1 серпня: кому на що звернути увагу

Getty Images

Зірки можуть розповісти нам про стан нашого здоров'я нітрохи не гірше лікарів.

Вони демонструють, на стан і роботу яких органів необхідно звернути першочергову увагу, якими недугами можна захворіти, як їх лікувати і профілактикою яких хвороб займатися цього тижня — від 26 липня до 1 серпня.

Овнам (21.03 — 20.04), Дівам (24.08 — 23.09), Козорогам (22.12 — 20.01) та Водоліям (21.01 — 18.02) в першій половині тижня необхідно уникати людних місць — занадто велика ймовірність заразитися серйозними інфекціями і вірусами, зокрема і сумновідомим COVID-19. Також є ймовірність загострення хронічних захворювань, на щастя, в цьому разі представники знаків знають, що їм робити — їхній призначений лікар своїх рекомендацій поки не скасовував.

У другій половині тижня представникам цих знаків категорично не рекомендується займатися самолікуванням і приймати широко розрекламовані препарати. У разі нездужання необхідно звернутися до лікаря, а й не прописувати собі ліки самостійно.

Тельцям (21.04 — 21.05), Левам (23.07 — 21.08), Стрільцям (23.11 — 21.12) та Рибам (19.02 — 20.03) на початку тижня необхідно звернути увагу на свій харчовий раціон, пам'ятаючи про старовинну мудрість, у якій мовиться: "ми те, що ми їмо". Їжа в цей час повинна бути здоровою: мінімум м'яса і риби і максимум овочів і фруктів. Необхідно також відмовитися від жирної, смаженої і важкої їжі, в іншому разі можна зіткнутися не тільки з отруєннями з серйозними наслідками, а й іншими недугами, пов'язаними насамперед із шлунково-кишковим трактом і печінкою, якій у цей час заборонена серйозне навантаження.

Ближче до фіналу тижня необхідно подумати про очищення організму — як зовнішнє, так і внутрішнє: перейти на детокс-меню, пост або голодування, відвідати баню або сауну, прийняти ванни з лікувальними травами або морською сіллю і улюбленими ефірними маслами.

Близнятам (22.05 — 21.06), Ракам (22.06 — 22.07), Терезам (24.09 — 23.10) та Скорпіонам (24.10 — 22.11) зірки в першій половині тижня наполегливо рекомендують дотримуватися обережності під час занять спортом — занадто велика ймовірність серйозних травм і розтягувань. Не можна також піднімати і переносити вантажі, навіть якщо йдеться про пакети з супермаркету, і робити різкі рухи — можна потягнути м'язи або зірвати спину.

У другій половині тижня зірки рекомендують представникам знака поберегти хребет і зір. У першому разі не можна піднімати тяжкості і робити різкі рухи, в другому — бажано поменше читати і працювати на комп'ютері, особливо ввечері — за слабкого світла.

Читайте також: Астрологиня назвала найпалкіших жінок зодіаку

Наступна публікація