Гороскоп хвороб для всіх знаків зодіаку на 7-13 вересня: кому на що звернути увагу

Зірки розповідають про те, на стан і роботу яких органів необхідно звернути увагу насамперед.

Якими недугами можна захворіти, як їх лікувати, і профілактикою яких хвороб займатися на цьому тижні — від 7 до 13 вересня.

Овнам (21.03 — 20.04), Близнятам (22.05 — 21.06), Ракам (22.06 — 22.07) та Стрільцям (23.11 — 21.12) у першій половині тижня необхідно звернути особливу увагу на стан хребта — через імовірність травм важливо не напружувати його: не робити в залі силових вправ, не піднімати й не переносити тягарі. Якщо в ці дні його поберегти, в майбутньому з ним не буде жодних проблем.

Ближче до вихідних дасть про себе знати ослаблений імунітет, може відчуватися слабість, головний біль, запаморочення, та й віруси можуть підкрастися непомітно. Є сенс вжити заходів і зміцнити захисні сили організму — більше рухатися й гуляти на свіжому повітрі, спати не менше восьми годин на добу, пропити курс вітамінів.

Тельцям (21.04 — 21.05), Терезам (24.09 — 23.10), Левам (23.07 — 21.08) та Скорпіонам (24.10 — 22.11) на початку тижня категорично не рекомендується займатися самолікуванням. Це тільки здається, що легко "порадитися" з інтернетом, купити потрібні таблетки і вилікувати все й одразу, але таким чином можна загнати хворобу всередину, а це загрожує серйозними наслідками та ускладненнями. І вже тим більше не варто купувати препарати, широко рекламовані в ЗМІ — вони можуть не підійти даному конкретному організму та замість користі принести шкоду. Відчувши нездужання, необхідно відразу ж звернутися до лікаря, він підбере необхідні ліки.

У другій половині місяця велика ймовірність серйозного отруєння, тому необхідно ретельно стежити за свіжістю куплених продуктів (жодної "другої свіжості", тільки перша!). Термічно обробляти й мити під проточною водою овочі та фрукти. Не можна дати шанс жодному мікробу, якщо, звісно, немає бажання довго лежати на лікарняному ліжку.

Дівам (24.08 — 23.09), Терезам (24.09 — 23.10), Водоліям (21.01 — 18.02) та Рибам (19.02 — 20.03) в першій половині тижня необхідно піклуватися про свій зір — не напружувати очі, працюючи за комп'ютером, поменше читати й дивитися телевізор. Тим, хто відчує, що став гірше бачити, варто відвідати офтальмолога — можливо, він випише окуляри або пропише краплі, які знімуть неприємні симптоми.

У другій половині тижня головне — не захворіти: недуга, яка почалася в цей день, довго триватиме і погано піддаватиметься лікуванню. Тому за перших же симптомів захворювання необхідно відразу ж вжити заходів: відвідати лікаря і старанно виконувати всі його розпорядження, тоді, швидше за все, вдасться уникнути ускладнень.

Читайте також: Місячний календар на вересень 2020 року

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів