Гороскоп малюка Сассекса: чи стане Арчі королем

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Весь світ пильно стежив за пригодами з народженням сина принца Гаррі і Меган Маркл та щиро радів, адже вони стали батьком і матір'ю вперше в житті. Коли пристрасті вщухли, на перший план вийшли астрологи, що склали новонародженому гороскоп. Зірки знають, яким виросте малюк Сассекс і що чекає на нього в житті – про це розповідає астропсихолог Валентина Віттрок.

Валентино, що ми можемо сказати про характер маленького Арчі?

Малюк Сассекс з'явився на світ 6 травня (знак Зодіаку – Телець) 2019 року о 5.26 ранку у знаку Близнюків, який сходить, що дає нам можливість охарактеризувати його характер. Знак Близнюків перебуває під впливом найкомунікабельнішої планети – Меркурія, тому не буде помилкою сказати, що Арчі зросте дружнім і відкритим, з ним буде легко знайти спільну мову, та й він сам без проблем знайде підхід до будь-якого, навіть до найбільш замкненої людини. Зворотнім боком цієї – позитивної – риси може стати надмірна балакучість, але, думаю, виховання у королівському дворі зможе її згладити.

Люди, народжені в такий час, нудьгують в спокійній обстановці, їм не до вподоби стабільність, вони радіють змінам, прагнуть до них. А ось до справ найчастіше ставляться досить легковажно, не вдивляються у суть, беруться за багато проектів одразу і далеко не всі доводять до кінця. Зате вони володіють неперевершеним почуттям гумору – з ними легко і весело. У них бурхливий темперамент, але, водночас, вони неоднозначні: навіть самим представникам знаку здається, що у них всередині живе не одна, а дві людини, які ніяк не можуть домовитися – сьогодні гору бере один, а завтра – інший. Оточенню може видаватися, що такі люди зарозумілі і пихаті, але насправді вони часто бувають невпевненими в собі і дуже від цього страждають.

Герцогиня Сассекская и принц Гарри_2
Getty Images
Герцогиня Сассекская і принц Гаррі з новонародженим сином

А що можна сказати про події, які чекають на нього в житті?

На жаль, легким і щасливим я б його гороскоп не назвала: багато планет в ньому, і, насамперед, Сонце (воно відповідає за життєву енергію), перебуває у дванадцятому домі, який символізує таємниці, печалі і самопожертву. Це говорить про те, що він буде шукати тиші та самотності, нехтуючи навіть своїми обов'язками при дворі, які передбачають присутність на офіційних прийомах, поїздки світом і ділові зустрічі. Незважаючи на комунікабельність, про яку я говорила вище, Арчі буде уникати надмірного спілкування, обдаровуючи ним лише кількох – обраних – людей. Друзі – причому віддані і вірні – у нього будуть, але про їх численність я б говорити не стала.

У цьому ж домі перебуває і Місяць малюка Сассекса, що свідчить про його вразливість, його дуже легко буде образити – можливо, саме тому він почне уникати гучних компаній і нетактовних людей. Одночасно можна говорити про великий творчий потенціал, який, можливо, зробить його відомим в якійсь сфері мистецтва, що не характерно для членів королівської родини. Місяць у дванадцятому домі також говорить про те, що в майбутньому в Арчі складуться напружені стосунки з його матір'ю – Меган.

Чи буде малюк Сассекс заможною людиною?

Більш ніж. Про це говорить Венера, розташована в одинадцятому домі, що відповідає за надії, бажання та друзів. Вона обіцяє йому удачу в бізнесі та фінансовий успіх. Арчі зможе поповнити свій капітал і завдяки одруженню – його гороскоп говорить про те, що він зможе об'єднати свій капітал зі статками своєї дружини, яка виявиться багатою і впливовою жінкою. Про це ж говорить і Юпітер в сьомому домі – домі стосунків і шлюбу, втім, це може означати, що Арчі буде одружений двічі. Марс, що відповідає за енергію і самоствердження, розташувався в першому домі хлопчика: він, з одного боку, говорить про його силу і мужність, а з іншого – про свавілля і владність.

Бэби-Сассекский
Instagram герцога і герцогині Сассекських
Бебі-Сассекский

До речі, про владність. Сьогодні Арчі – сьомий у черзі на британський трон. Чи є у нього шанс стати королем?

Якщо судити з розташування зірок в гороскопі, то немає – йому не судилося стати публічною особою. Але, як відомо, іноді люди можуть вносити зміни до своєї долі, можливо, це саме такий випадок.

Міла Корольова

Фотогалерея Герцогиня Сассекська і принц Гаррі з новонародженим сином у Віндзорському замку (6 фото)

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції