Гороскоп на 1 серпня для всіх знаків Зодіаку: день помилкових спогадів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли ми будемо відчувати дежавю.

Нам буде здаватися, що щось подібне з нами вже відбувалося: такі ситуації будуть надані для того, щоб, умовно кажучи, повернути минуле і виправити зроблену в ньому помилку. Головне цього часу – провести аналіз того, що сталося, і більше ніколи цю помилку не повторювати.

Овен (21.03 – 20.04)

Не рекомендується хапатися за нові справи, не завершивши старих: обтяжені ними, ви не зможете рухатися вперед з необхідною швидкістю і список недоробленого збільшиться ще на один пункт.

Телець (21.04 – 21.05)

Не варто весь час жити спогадами, якими б гарними вони не були: знайдіть в собі сили нарешті закрити "двері" в минуле і жити сьогоднішнім днем.

Близнюки (22.05 – 21.06)

Спілкування з друзями краще перенести на інший день – може дати про себе знати старий, не до кінця врегульований конфлікт, який переросте у нову сварку.

Рак (22.06 – 22.07)

Можливе несподіване фінансове надходження, наприклад, повернення старого боргу або пропозиція зайняти нову посаду з хорошою зарплатою, яку ви отримаєте незважаючи на вихідний.

Лев (23.07 – 21.08)

З поганим настроєм, який може затьмарити нинішній день, можна – і треба! – боротися всіма можливими способами, інакше він зіпсує вам довгоочікуваний суботній день.

Діва (24.08 – 23.09)

Події нинішнього дня стануть в якійсь мірі пророчими: вони дадуть вам зрозуміти, чи правильний вибір ви зробили в недавньому минулому, і чи своєю дорогою йдете в майбутнє.

Терези (24.09 – 23.10)

Не варто переконувати інших людей у власній правоті – вони все одно залишаться при своїй думці, а ви тільки дарма витратите час, сили і красномовство.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Необхідно виключити негативні думки і спогади, минулі події повинні залишитися в минулому, не можна дозволяти їм отруювати ваше теперішнє і майбутнє.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Зустріч з людиною, яку ви колись кохали, дасть вам зрозуміти, що, можливо, почуття до неї ще жевріє десь в глибині душі – можливо, варто спробувати побудувати стосунки ще раз?

Козеріг (22.12 – 20.01)

День ідеально підходить для творчості, тому навіть тим, чия професія з ним не пов'язана, варто проявляти креатив у своїх заняттях – навіть прибирати в будинку можна артистично.

Водолій (21.01 – 18.02)

Зверніть увагу на своє хобі: якщо ви будете приділяти йому більше часу, вдосконалюватися у цій справі, воно цілком може стати основним – і бюджетоутворюючим – заняттям.

Риби (19.02 – 20.03)

До пропозиції зайняти нову посаду, яка ймовірна незважаючи на вихідний день, необхідно поставитися з максимальною увагою – вона може змінити все ваше життя.

Читайте також: Місячний календар на серпень 2020 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції