Гороскоп на 10 березня для всіх знаків зодіаку: день, коли всі стануть образливими і вразливими

Гороскоп на 10 березня для всіх знаків зодіаку: день, коли всі стануть образливими і вразливими

Фото: Credits

День кристально чистої енергетики, яку дуже легко "розбити" не тільки різким рухом, а й грубим словом, чого зі зрозумілих причин ніяк не можна допустити.

Люди стають вразливими і недовірливими, їм здається, що всі хочуть учинити їм кривду, косо на них дивляться і підозріло шепочуться за спиною. Тому дуже важливо дотримуватися максимальної обережності стосовно оточення, не допускаючи різких зауважень і двозначних жартів. Своєю чергою небажано болісно реагувати на слова і дії інших людей — не варто шукати в їхній поведінці підступні наміри.

Овен (21.03 — 20.04)

Фото: Credits

Гороскоп на 10 березня для Овнів

На чужу агресію необхідно реагувати з байдужістю: провокацій може бути багато, але переживати з їхнього приводу небажано і деструктивно — тільки даремно витратите нерви.

Телець (21.04 — 21.05)

Фото: Credits

Гороскоп на 10 березня для Тельців

День сприятливий для операцій із нерухомістю: можна виставляти на продаж старе житло і вивчати пропозиції нового — цілком ймовірно, що ви знайдете більш ніж вдалі варіанти.

Близнята (22.05 — 21.06)

Фото: Credits

Гороскоп на 10 березня для Близнят

Необхідно незважаючи ні на що, зберігати гарний настрій: навіть якщо на душі будуть шкребти кішки, треба "одягти" на обличчя усмішку, і тоді форма обов'язково прийде у відповідність зі змістом.

Рак (22.06 — 22.07)

Фото: Credits

Гороскоп на 10 березня для Раків

Не варто брати участь в інтригах, якими захоплені ваші колеги: ваша внутрішня суть не відповідає таким — завуальованим — "військовим" діям.

Лев (23.07 — 21.08)

Фото: Credits

Гороскоп на 10 березня для Левів

Не варто сприймати як катастрофу образливі слова, які виходять від близьких людей: по-перше, вони так не думають, а по-друге, вже завтра ви не згадаєте про те, що вони вам сьогодні сказали.

Діва (22.08 — 23.09)

Фото: Credits

Гороскоп на 10 березня для Дів

Велика ймовірність прикрих помилок у всіх сферах діяльності, тому будь-яку роботу — як професійної, так і побутової якості — краще відкласти на більш сприятливий час.

терези (24.09 — 23.10)

Фото: Credits

Гороскоп на 10 березня для Терезів

День ідеально підходить для відпочинку, але — з однією умовою: він повинен бути максимально активним — бездумне і безглузде лежання на дивані біля телевізора відновити сили не допоможе.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Фото: Credits

Гороскоп на 10 березня для Скорпіонів

Розмовляючи з людьми з оточення — не завжди доброзичливо налаштованими, не варто керуватися емоціями: вони зроблять спілкування знервованим, а цього допускати не можна.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Фото: Credits

Гороскоп на 10 березня для Стрільців

Допомога іншим — справа блага, але сьогодні вам передусім необхідно подумати про власні інтереси: тільки вирішивши власні питання, можна буде надавати посильну допомогу іншим.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Фото: Credits

Гороскоп на 10 березня для Козорогів

Робочий настрій може збити будь-яке — зокрема і приємне — збудження, тому головне сьогодні — дотримуватися внутрішнього  емоційного балансу.

Водолій (21.01 — 18.02)

Фото: Credits

Гороскоп на 10 березня для Водоліїв

До появи нової людини у вашому житті необхідно поставитися з максимальною увагою: у недалекому майбутньому вона зможе зіграти важливу роль у вашій професійній кар'єрі.

Риби (19.02 — 20.03)

Фото: Credits

Гороскоп на 10 березня для Риб

Велика ймовірність сварок, які будуть виникати — в буквальному сенсі слова — на порожньому місці, але водночас тривати довгий час: необхідно уникати їх усіма можливими способами.

Читайте також: Марс в Близнятах: все піде в слова

Більше гороскопів шукайте в розділі "Астрологія".

Повʼязані теми:

Наступна публікація