Гороскоп на 10 травня для всіх знаків зодіаку: найнебезпечніший день місячного місяця

Гороскоп на 10 травня для всіх знаків зодіаку: найнебезпечніший день місячного місяця

Getty Images

День Гекати — мабуть, найнебезпечніший протягом усього місячного місяця, він ідеальний для розгулу темних сил і здійснення темних справ.

Енергетика цього часу чинить тиск на психіку — люди стають пригніченими, вони у всьому бачать небезпеку і тривожаться з приводу і без приводу. Подбати про власний спокій можна тільки одним способом — включити всі освітлювальні прилади: депресія найбільше боїться світла.

Овен (21.03 — 20.04)

Credits

Гороскоп на 10 травня для Овнів

Рекомендується провести день на самоті, не спілкуючись ні тільки з колегами, але і з друзями — виняток можна зробити тільки для родичів, та й то потрібно скоротити розмови з ними до мінімуму.

Телець (21.04 — 21.05)

Credits

Гороскоп на 10 травня для Тельців

Занепад сил, який ви можете відчути в цей день, буде обумовлений втомою, тому не варто хапатися за ліки — краще трохи відпочити, повністю відмовившись від думок про роботу.

Близнята (22.05 — 21.06)

Credits

Гороскоп на 10 травня для Близнят

День категорично не підходить для вирішення фінансових питань — за основу документів такого напрямку будуть взяті свідомо недостовірні відомості, тому вони навряд чи принесуть прибуток.

Рак (22.06 — 22.07)

Credits

Гороскоп на 10 травня для Раків

Покупки цього дня, швидше за все, будуть з прихованим браком, який до того ж ще й виявиться не одразу, тому у магазини сьогодні краще не ходити або хоча б купувати там тільки найнеобхідніше.

Читайте також: 10 травня: яке сьогодні свято, прикмети, традиції

Лев (23.07 — 21.08)

Credits

Гороскоп на 10 травня для Левів

Ставши свідком чужого конфлікту, не поспішайте ставати на чийсь бік, навіть якщо вина одного з них буде очевидна — несподівано для себе ви можете опинитися винними для всіх.

Діва (22.08 — 23.09)

Credits

Гороскоп на 10 травня для Дів

День, коли в жодному разі не можна давати гроші в борг, навіть якщо мова буде йти про незначну суму, що не зробить для вас погоди — це може посварити вас з людиною, якій ви зробите добро.

Терези (24.09 — 23.10)

Credits

Гороскоп на 10 травня для Терезів

Не варто вступати в пересуди з колегами, особливо якщо їхньою метою стане хтось із ваших співробітників — в результаті винуватим перед ним на превеликий жаль можете опинитися саме ви.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Credits

Гороскоп на 10 травня для Скорпіонів

Причиною слабкості, яку ви можете відчути в цей день, швидше за все, стане ваша надмірна товариськість, тому — зрозуміло, за можливістю — необхідно вимкнути телефони і відпочити на самоті.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Credits

Гороскоп на 10 травня для Стрільців

Агресію з боку людей, навколо вас, можна буде перемогти тільки за допомогою власного олімпійського спокою, об який всі випади і провокації розіб'ються, як хвиля об скелі.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Credits

Гороскоп на 10 травня для Козорогів

Стрес, під тиском якого ви живете останнім часом, може вирватися назовні у вигляді непривабливої істерики, яка шокує людей навколо вас — постарайтеся уникнути її всіма можливими способами.

Водолій (21.01 — 18.02)

Credits

Гороскоп на 10 травня для Водоліїв

Коли необхідно знайти важливе рішення, варто прислухатися до слів свого внутрішнього голосу — він, на відміну від розуму, дасть можливість тверезо оцінити обставини, що склалися і знайти єдино правильний вихід.

Риби (19.02 — 20.03)

Credits

Гороскоп на 10 травня для Риб

День несприятливий для будь-яких професійних справ: не варто розпочинати реалізацію нових проєктів, призначати ділові переговори, укладати угоди і підписувати контракти — краще зайнятися рутинними заняттями.

Читайте також: Яким знакам зодіаку пощастить у коханні в травні 2021 року