Гороскоп на 10 вересня для всіх знаків зодіаку: день потужної негативної енергетики

День потужної негативної енергетики, яка буде всіляко розгойдувати нашу душевну рівновагу.

Хоч би що було необхідно зберігати спокій: не можна з'ясовувати стосунки з близькими людьми, втручатися в чужі сварки і конфлікти, дозволяти ризиковані жарти і натяки, які можуть боляче ранити когось із оточення.

Овен (21.03 — 20.04)

Поступившись домовленостям рідних і близьких людей і відмовившись від мети, яку ви собі поставили, з часом обов'язково пошкодуєте, але, швидше за все, вже не зможете нічого виправити.

Телець (21.04 — 21.05)

Необхідно максимально утримуватися від сварки з коханою людиною: взаємні докори, які ви — під впливом хвилини — будете висловлювати одне одному, до добра не доведуть.

Близнята (22.05 — 21.06)

Від нового знайомства, можливого в цей день, ліпше відмовитися: людина, яка спочатку буде здаватися приємною у всіх сенсах, насправді може виявитися шахраєм.

Рак (22.06 — 22.07)

У цей день людям буде важко зрозуміти, що ви їм говорите, і ще важче — чого ви від них хочете, тому всі прохання та побажання ліпше перенести на інший час.

Лев (23.07 — 21.08)

Небажано брати на себе чужі обов'язки — ні на роботі, ні в сім'ї: подяки ви все одно не дочекаєтеся, а ось засудити вас за те, що ви щось зробили не так, захоче багато хто.

Діва (24.08 — 23.09)

Від пропозиції купити дорогу річ зі значною знижкою ліпше відмовитися, якщо, звичайно, ви не хочете викинути важко  зароблені гроші на вітер.

Терези (24.09 — 23.10)

Не варто втручатися в чужі сварки — ті, хто конфліктують, в результаті помиряться, а ви можете виявитися винними як для однієї, так і для іншої сторони.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Щоб уникнути помилок, підписуючи будь-який — навіть незначний — документ, необхідно ретельно читати його текст, особливо той, який написаний дрібним шрифтом.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Цього дня особливо важливо побоюватися енергетичних вампірів: злетівшись з усіх боків як мухи на мед, вони витягнуть з вас всі сили, необхідні для життя і роботи.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Запорука успіху для вас — помірність у всьому, починаючи з їжі і закінчуючи проявом емоцій, які можуть перехлюпувати через край і ставити під загрозу взаємини з людьми, які вас оточують.

Водолій (21.01 — 18.02)

Від будь-яких — навіть незначних — фінансових операцій ліпше відмовитися — замість очікуваного прибутку вони можуть принести солідний збиток, так що не варто ризикувати.

Риби (19.02 — 20.03)

Важливо пам'ятати про те, що слово — не горобець: дозволивши собі необережне висловлювання, ви ризикуєте зіпсувати взаємини з близькою людиною або начальством — ще невідомо, що гірше.

Читайте також: Місячний календар на 9-10 сентября : дні, коли потрібно йти в баню

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів