Гороскоп на 11 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли ми будемо надто недовірливими

Гороскоп на 11 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли ми будемо надто недовірливими

Гороскоп на 11 липня для всіх знаків Зодіаку / Фото: Credits

Не найпростіший місячний день, енергії якого роблять нас надто вразливими та недовірливими.

Результатом стане вразливість, якою можуть скористатися люди, які мають, м'яко кажучи, неблагородну мету. Важливо, з одного боку, не піддаватися на маніпуляції оточення, а з іншого, ніким самим не маніпулювати – це може призвести до прямо протилежних наслідків. Також небажано нікому не обговорювати і – тим більше! – засуджувати, тоді – згідно з відомою заповіддю – і саму людину ніхто судити не буде.

Овен

Взагалі, представники знака несхильні до жалю до самих себе, але сьогодні їх може, як то кажуть, розвезти: зірки застерігають їх від таких почуттів – вони не дадуть досягти поставленої мети.

Телець

Гнів — небезпечне почуття для всіх, але для представників вашого знака — особливо: під його впливом ви можете зробити безліч помилок, яке потім доведеться довго і ретельно виправляти.

Близнята

Незважаючи на властиву вам комунікабельність, бажано провести день — або хоча б його частину — на самоті: так ви зможете стримати себе і не наговорити різкостей близьким і дорогим вам людям.

Рак

Встигнути зробити все, заплановане на день, зможуть лише ті, хто буде зосереджений на роботі і зможе уникнути порожніх розмов і перерв на каві, через що втратите як час, так і енергію.

Лев

Не поспішайте судити про сенс вчинків іншої людини, поки не дізнаєтеся всіх деталей ситуації, в якій він опинився: можливо, в його становищі ви вчинили б ще гірше, навіть здається, що не вчинили б так ніколи.

Діва

Незважаючи на обов'язки, які існують у вас перед членами сім'ї, сьогодні краще спілкуватися з ними якнайменше – надто велика ймовірність конфлікту, який негативно позначиться на стосунках.

Терези

Настав час підбивати попередні підсумки попереднього життєвого – і, особливо, професійного етапу: проаналізувавши успіхи та невдачі, ви зможете в майбутньому досягти значно більшого.

Скорпіон

Велика ймовірність, що сьогодні оточення вас дратуватиме набагато сильніше, ніж зазвичай: спробуйте проявити до нього поблажливість і терпіння – результат всерйоз вас здивує.

Стрілець

Найголовніше для вас цього дня – душевна рівновага: неважливо, яким чином ви її знайдете, головне, що в результаті життя, як вам здасться, почне налагоджуватися, а це дорого коштує.

Козоріг

Обов'язково допоможіть тому, хто звернеться до вас із проханням, навіть якщо для цього доведеться пожертвувати власними інтересами – результати виправдають будь-які ваші жертви.

Водолій

У пошуках відповіді на важливе – як професійне, так і життєве – питання необхідно звернутися не до розуму, а до інтуїції: сьогодні вона матиме особливу силу, а, отже, не підведе.

Риби

День, незважаючи на середину робочого тижня, бажано присвятити відпочинку: ваші сили закінчуються, а найближчим часом вони вам знадобляться для роботи над важливим та перспективним проєктом.

Читайте також:

Експерти всього світу поставили крапку в суперечках про приналежність ракети

Експерти всього світу поставили крапку в суперечках про приналежність ракети

Повʼязані теми:

Наступна публікація