Гороскоп на 11 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли нас будуть підстерігати спокуси

Гороскоп на 11 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли нас будуть підстерігати спокуси

Credits

День, коли спокуси — як професійні, так і особисті — будуть підстерігати всіх без винятку.

Вибір між добром і злом, який належить зробити, — особиста справа кожного з нас, але необхідно пам'ятати, що події цього дня найближчим часом обов'язково отримають продовження, тому важливо, яким буде вектор вашого руху — позитивним або негативним.

Овен (21.03 – 20.04)

Credits

Гороскоп на 11 серпня для Овнів

Побачивши віщий сон, не поспішайте його тлумачити — сьогодні вам важко буде побачити прийдешні події в їхньому справжньому світлі, правильне їх розуміння обов'язково прийде до вас, але трохи пізніше.

Телець (21.04 – 21.05)

Credits

Гороскоп на 11 серпня для Тельців

Ви можете відчувати нетерпимість стосовно оточення, і особливо сильно вас будуть дратувати близькі люди — намагайтеся стримуватися, якщо не хочете втратити їх назавжди.

Близнята (22.05 – 21.06)

Credits

Гороскоп на 11 серпня для Близнят

Найкращий засіб від поганого настрою — робота: завантажте себе так, щоб не дати можливості навіть голову догори підняти, тоді погані думки не зможуть опанувати вами навіть на хвилину.

Рак (22.06 – 22.07)

Credits

Гороскоп на 11 серпня для Раків

День сприятливий для ділових переговорів взагалі і з начальством — зокрема: якщо ви давно збиралися попросити про підвищення заробітної плати, не пропустіть вдалий шанс.

Лев (23.07 – 21.08)

Credits

Гороскоп на 11 серпня для Левів

Зірки наполегливо рекомендують вам подбати про своє здоров'я — про повне медичне обстеження, на щастя, не йдеться, а от відмовитися від шкідливих звичок — насамперед куріння — можна і потрібно.

Діва (22.08 – 23.09)

Credits

Гороскоп на 11 серпня для Дів

Поганий настрій необхідно "лікувати" зміною роду діяльності: перейшовши від інтелектуальної роботи до фізичної — або навпаки, — можна легко перенести енергетичний негатив дня.

Терези (24.09 – 23.10)

Credits

Гороскоп на 11 серпня для Терезів

Небажано з'ясовувати стосунки з близькою людиною, навіть якщо здасться, що така необхідність назріла: найбезпечніша суперечка може призвести до затяжного конфлікту.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Credits

Гороскоп на 11 серпня для Скорпіонів

Претензії, які можуть висловити вам сьогодні близькі люди, в більшості випадків виявляться справедливими, тому не варто сперечатися — краще їх вислухати і зробити правильні висновки.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Credits

Гороскоп на 11 серпня для Стрільців

Відсутність бажання працювати сьогодні буде цілком природним — енергетика у вас прагне до нуля, тому потрібно не опиратися, а присвятити час відпочинку — ви його заслужили.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Credits

Гороскоп на 11 серпня для Козорогів

Небажано спілкуватися з людьми, які викликають у вас негативні емоції: роздратування, яке ви в результаті отримаєте, не найкращим чином позначиться на вашому настрої і, як наслідок, працездатності.

Водолій (21.01 – 18.02)

Credits

Гороскоп на 11 серпня для Водоліїв

Незадоволеність своїми досягненнями, які — абсолютно несправедливо — здадуться вам незначними, явище тимчасове — вже завтра ви набагато веселіше подивитеся на своє життя і світ загалом.

Риби (19.02 – 20.03)

Credits

Гороскоп на 11 серпня для Риб

Тим, хто не буде відволікатися на перекури і телефонні дзвінки, вдасться виконати великий обсяг роботи, заробивши таким чином право на повноцінний відпочинок в найближчі кілька днів.

Читайте також: Зодіакальні епікурейці: астрологиня назвала знаки, які вміють жити собі на втіху

Наступна публікація