Гороскоп на 11 вересня для всіх знаків зодіаку: день успішних починань

День сприятливий для будь-яких професійних починань — насамперед це стосується професії, але й побутові клопоти дадуть привід для трудових подвигів.

Енергії буде досить для серйозних звершень, тому важливо вибрати питання, які потребують першочергового виконання, і відкласти вбік ті, які можуть почекати — не варто розпорошувати свої сили на дрібниці.

Овен (21.03 — 20.04)

Не варто починати нову справу, не розрахувавшись з боргами: спочатку закрийте всі питання, які тягнуть вас назад, і тільки потім, ставайте до реалізації своїх планів.

Телець (21.04 — 21.05)

Перш ніж схопитися за всі справи одразу, необхідно згадати про гонитву за двома зайцями і вибрати один — пріоритетний — напрям, відсунувши інші вбік.

Близнята (22.05 — 21.06)

Якими б химерними не були ваші ідеї, цього дня до них буде поблажливим і начальство, і колеги, які будуть допомагати вам в їх здійсненні.

Рак (22.06 — 22.07)

Не варто грати в мовчанку з близькою людиною: якщо ви за щось на неї ображені, обговоріть ситуацію, що склалася — швидше за все, з'ясується, що ви зробили слона з мухи.

Лев (23.07 — 21.08)

Не варто ображати інших людей, навіть якщо йдеться всього лише про жарт — можливо, у вас з ними різне почуття гумору, і замість того, щоб посміятися, вони на вас образяться.

Діва (24.08 — 23.09)

Залиште за оточенням право на власну думку, в іншому разі посваритеся ви легко, а миритися будете довго і болісно — не варто до цього доводити.

Терези (24.09 — 23.10)

Можна купувати рухоме і нерухоме майно, починаючи з побутової техніки і закінчуючи заміським будинком, квартирою або дачею — покупка буде тішити вас довгі роки.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Не варто висловлювати свою думку направо і наліво — промовчавши в конфліктній ситуації, ви зможете зберегти хороші взаємини з друзями і близькими людьми.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Один цього дня в полі — і на робочому місці — не воїн: досягти своєї професійної мети зможуть тільки ті, у кого є віддана і кваліфікована команда.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Домогтися успіху цього дня зможуть тільки ті, хто вміє підійти до вирішення будь-якого — навіть винятково технічного — завдання з креативної точки зору.

Водолій (21.01 — 18.02)

Дослухаючись до думки інших людей, ви не лише збережете з ними приятельські стосунки, але і дізнаєтеся багато нового, що, цілком можливо, стане в пригоді вам у житті.

Риби (19.02 — 20.03)

Стіна нерозуміння, яка може виникнути в цей день між вами і  людьми, які вас оточують, може перешкодити домовленостям — як професійним, так і особистим.

Читайте також: Місячний календар на 11-13 вересня: дні, коли не можна стригтися

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів