Гороскоп на 12 січня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно запалити свічку

Автор
Міла КорольоваМіла Корольова
Дата публікації
Перегляди
137к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп на 12 січня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно запалити свічку

Фото: Credits

День темної і негативної енергетики, що негативно впливає на людську психіку.

Нервове напруження, яке накопичуватиметься протягом усього дня, може негативно позначитися на роботі та стосунках з іншими людьми, що, у свою чергу, призведе до стресу та й похитнеться психічне здоров'я Найкращим захистом від розгулу не на жарт сил зла стане вогонь — досить просто запалити свічки або камін і спокійно посидіти, дивлячись на полум'я.

Овен (21.03 — 20.04)

Фото: Credits

Гороскоп на 12 січня для Овнів

Виходячи на вулицю, варто — як і належить в період локдауну — обмежитися відвідуванням продовольчого магазину й аптеки: місць великого скупчення людей потрібно уникати.

Телець (21.04 — 21.05)

Фото: Credits

Гороскоп на 12 січня для Тельців

День — зрозуміло, за можливості — потрібно провести на самоті: спілкування з іншими, навіть близькими людьми, може призвести до конфлікту, про який доведеться пошкодувати.

Близнята (22.05 — 21.06)

Фото: Credits

Гороскоп на 12 січня для Близнят

Не варто відповідати грубістю на грубість і різкістю на різкість: навіть у стані значного неспокою знайдіть в собі сили стриматися і промовчати — не можна множити зло.

Рак (22.06 — 22.07)

Фото: Credits

Гороскоп на 12 січня для Раків

Починаючи роботу над новим професійним проєктом, спочатку прочитайте всі ризики і зверніть увагу на всі можливі підводні камені — тільки так можна буде досягти успіху.

Лев (23.07 — 21.08)

Фото: Credits

Гороскоп на 12 січня для Левів

Небажано відвідувати перукарню, надто якщо вашою метою є стрижка: зрізавши волосся, ви можете накликати на свою голову серйозні неприємності.

Діва (22.08 — 23.09)

Фото: Credits

Гороскоп на 12 січня для Дів

Причиною серйозного конфлікту з близькою людиною може стати будь-яка — навіть сама незначна — дрібниця, тому сьогодні краще максимально скоротити спілкування з ним.

Терези (24.09 — 23.10)

Фото: Credits

Гороскоп на 12 січня для Терезів

Замість будь-яких інших занять необхідно обрати домашні клопоти: житло стане для вас Всесвітом у мініатюрі, тож, наводячи в ньому лад, ви подбаєте про увесь Всесвіт.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Фото: Credits

Гороскоп на 12 січня для Скорпіонів

Тримати себе в руках сьогодні важливо, як ніколи — підвищена емоційність загрожує нервовим зривом, що не тільки позначиться на душевному стані, а й посварить з близькими людьми.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Фото: Credits

Гороскоп на 12 січня для Стрільців

Початок нових проєктів краще відкласти на кілька днів, поки що ж необхідно підготувати для них "плацдарм" — закінчити всі завислі справи, звільнивши місце для нових.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Фото: Credits

Гороскоп на 12 січня для Козорогів

Сплеск емоцій, який ви можете відчути в цей час, не варто демонструвати оточенню, але й заганяти всередину теж не слід: можна "випустити пар", розбивши кілька тарілок на самоті.

Водолій (21.01 — 18.02)

Фото: Credits

Гороскоп на 12 січня для Водоліїв

День несприятливий для активних і рішучих дій, його краще провести в тиші та спокої, займаючись рутинними справами, до яких в інший час не доходять руки.

Риби (19.02 — 20.03)

Фото: Credits

Гороскоп на 12 січня для Риб

Зірки говорять про необхідність обережного ставлення з грошима: від покупок, особливо в інтернет-магазинах, краще відмовитися — вони можуть виявитися з прихованим браком, який побачите не одразу.

Читайте також: Яким знакам зодіаку пощастить у коханні в січні 2021 року

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
137к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація