Гороскоп на 13 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли талан усміхнеться інтелектуалам

Автор
Міла КорольоваМіла Корольова
Дата публікації
Перегляди
66к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп на 13 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли талан усміхнеться інтелектуалам

Фото: Getty Images

Успіх буде супроводжувати тих, хто займається інтелектуальною діяльністю.

Особливо пощастить науковцям, дослідникам, письменникам, журналістам. Обдумуючи важливі питання, слід закликати в порадники інтуїцію — вона, а не розум чи логіка, допоможе — в разі необхідності — зробити єдино правильний вибір.

Овен (21.03 – 20.04)

Фото: Credits

Гороскоп на 13 серпня для Овнів

Висловлювати зауваження оточення необхідно не в різкій — на жаль, звичній для вас — формі, а м'яко і ненав'язливо — в такому разі вам не доведеться особливо напружуватися — вас зрозуміють з пів слова.

Телець (21.04 – 21.05)

Фото: Credits

Гороскоп на 13 серпня для Тельців

Зайва самовпевненість може бути прийнята близькими вам людьми як бажання нав'язати їм свою волю, тому вони будуть опиратися такій лінії поведінки усіма доступними їм способами.

Близнята (22.05 – 21.06)

Фото: Credits

Гороскоп на 13 серпня для Близнят

Де б ви не були — в офісі або вдома, — не поспішайте з головою іти в роботу, натомість приділіть час сім'ї і насамперед дітям — почитайте з ними, пограйте або подивіться хороший мультфільм.

Рак (22.06 – 22.07)

Фото: Credits

Гороскоп на 13 серпня для Раків

Якщо у взаєминах із партнером накопичилися нерозв'язні, на ваш погляд, проблеми, саме час обговорити їх, а не заганяти  вглиб — це може привести до серйозного конфлікту, аж до розставання.

Читайте також: Маковія і Успенський піст 2021: дата, історія, що робити цього дня

Лев (23.07 – 21.08)

Фото: Credits

Гороскоп на 13 серпня для Левів

Гарний настрій, що супроводжує вас з самого ранку, допоможе вирішити всі питання цього дня — як професійні, так і особисті — головне, не брати на себе зайве — чуже — навантаження.

Читайте також: Успенський піст: коли починається і що потрібно робити

Діва (22.08 – 23.09)

Фото: Credits

Гороскоп на 13 серпня для Дів

За необхідності ухвалити важливе життєве рішення, зробіть це саме зараз — зірки зійдуться таким чином, що з кількох варіантів можна вибрати єдино правильний.

Терези (24.09 – 23.10)

Фото: Credits

Гороскоп на 13 серпня для Терезів

Переймаючись питанням, як жити далі, придивляйтеся і дослухайтеся до того, що відбувається навколо, — відповідь обов'язково прийде, головне, не упустити її в суцільному потоці інформації, що надходить до вас.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Фото: Credits

Гороскоп на 13 серпня для Скорпіонів

Спілкуючись з колегами, не розкривайте свої професійні секрети і плани на найближче майбутнє: непорядна людина може втілити в життя вашу ідею, видавши її за свою, а вам залишиться тільки розвести руками.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Фото: Credits

Гороскоп на 13 серпня для Стрільців

Ганяючись одразу за декількома професійними "зайцям" — тобто, справами — ви, відповідно до відомого прислів'я, ризикуєте не зловити жодного: досягне успіху тільки той, хто зосередиться на чомусь одному.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Фото: Credits

Гороскоп на 13 серпня для Козорогів

Не варто брати на себе підвищені професійні зобов'язання — краще витратити час і сили, які підуть на марну роботу, на якесь приємне заняття — наприклад, на своє хобі.

Водолій (21.01 – 18.02)

Фото: Credits

Гороскоп на 13 серпня для Водоліїв

Сімейні негаразди, ймовірні в цей день, не привід для серйозних конфліктів: найкращий спосіб здолати розбіжності, які бувають у всіх, — знайти спільне, що об'єднує, заняття.

Риби (19.02 – 20.03)

Фото: Credits

Гороскоп на 13 серпня для Риб

Енергію, яка необхідна для роботи, можна черпати в спілкуванні з рідними людьми, благо, останнім часом вони весь час перебувають поруч із вами: літні канікули і відпустку поки що ніхто не скасовував.

Читайте також: Любовний гороскоп на серпень 2021 року

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
66к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація