Гороскоп на 13 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно уникати фізичних навантажень

Гороскоп на 13 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно уникати фізичних навантажень

Getty Images

День чітко розділений на дві половини: перша, негативна, може сприяти прояву найнегативніших якостей людської натури, друга — поступово все владнає.

Загалом час сприятливий для ухвалення важливих життєвих рішень, підписання серйозних документів — насамперед матеріальної властивості, почала втілення в життя довготривалого проєкту і підбирання необхідної для цього команди. Необхідно також уникати фізичних навантажень — як спортивних, так і побутових, не варто робити різких рухів і піднімати тяжкості.

Овен (21.03 — 20.04)

Credits

Гороскоп на 13 травня для Овнів

Необхідно дотримуватися принципів здорового харчування, вживаючи в їжу тільки корисні продукти — від тих, які можуть негативно позначитися на стані організму і, як наслідок, самопочутті, потрібно відмовитися.

Телець (21.04 — 21.05)

Credits

Гороскоп на 13 травня для Тельців

Надмірна фізична активність цього дня чревата як мінімум втомою, а як максимум — травмами і розтягненнями, тому піднімати тяжкості і займатися спортом сьогодні небажано.

Близнята (22.05 — 21.06)

Credits

Гороскоп на 13 травня для Близнят

Наскільки б туманними не були спогади про сни, які насняться цієї ночі, ранок треба почати з спогадів про них — підсвідомість за допомогою сновидінь дасть важливі життєві підказки.

Рак (22.06 — 22.07)

Credits

Гороскоп на 13 травня для Раків

Емоційний вибух, можливий сьогодні, очікуваний і закономірний: ви занадто довго збирали негатив, ось і настав час йому вийти назовні — не бійтеся такої реакції, після сплеску вам стане легше.

Читайте також: 13 травня: яке сьогодні свято, прикмети, традиції

Лев (23.07 — 21.08)

Credits

Гороскоп на 13 травня для Левів

Будь-який конфлікт, учасником якого ви — свідомо чи мимоволі — станете цього дня, може затягнутися не тільки на місяці, а й на роки, тому краще не допускати подібного розвитку подій.

Діва (22.08 — 23.09)

Credits

Гороскоп на 13 травня для Дів

Будь-які важливі — як ділові, так і особисті — зустрічі необхідно планувати на другу половину дня: в цей час енергетична  напруженість спаде і легко можна буде досягти домовленості.

Терези (24.09 — 23.10)

Credits

Гороскоп на 13 травня для Терезів

Будь-якою роботою — посадкою рослин на городі або пересадкою домашніх квітів — необхідно займатися, не поспішаючи і не напружуючись, в спокійному режимі від будь-якої справи буде більше користі.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Credits

Гороскоп на 13 травня для Скорпіонів

Хороші починання цього дня — чи то дієта, чи то заняття — потрібно починати не з місця в кар'єр, а поступово, в іншому разі  замість очікуваної користі для організму можна отримати шкоду.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Credits

Гороскоп на 13 травня для Стрільців

Від професійних результатів цього дня будуть залежати підсумки всього календарного місяця, так що потрібно постаратися, щоб вони були приголомшливими і, що не менш важливо, добре оплачуваними.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Credits

Гороскоп на 13 травня для Козорогів

Чи не найкращий день для освідчення в коханні, пропозиції руки і серця і веселих сімейних свят: напруженість, яку ви будете відчувати цього дня, "змаже" всю радість від цих подій.

Водолій (21.01 — 18.02)

Credits

Гороскоп на 13 травня для Водоліїв

Сьогодні необхідно берегти енергію, послану згори, витрачаючи її тільки на необхідну роботу, а від з'ясування взаємин, сварок і скандалів краще відмовитися — про них згодом доведеться пошкодувати.

Риби (19.02 — 20.03)

Credits

Гороскоп на 13 травня для Риб

У цей день бажано не стикатися з керівництвом — швидше за все, воно буде налаштоване не найдоброзичливішим чином, а тому наговорить багато неприємних речей, що може серйозно вас засмутити.

Читайте також: Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 10-16 травня