Перейти до змісту
Гороскоп на 13 жовтня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно економити енергію

Потужний потік енергії, який проллється на нашу планету — а отже, і на нас у цей час, необхідно витрачати економно.

Велика спокуса використовувати її для конфліктів з оточенням, які можуть виникати буквально на порожньому місці. Необхідно утриматися від надмірної ділової активності і спілкуватися тільки з тими, хто свідомо не зіпсує настрою.

Овен (21.03 — 20.04)

На роботі не рекомендується братися за нові проєкти, навіть якщо начальство буде на цьому наполягати — ліпше  зосередитися на рутинних справах, які теж не можна залишати без уваги.

Телець (21.04 — 21.05)

Небажано брати на себе великий обсяг роботи — легко не розрахувати свої сили, дуже швидко втомитися і до того ж не виконати і половини із задуманого, ставши посміховиськом для колег.

Близнята (22.05 — 21.06)

Не варто ділитися професійними планами з оточенням — серед них може виявитися людина, яка, скориставшись вашою ідеєю, раніше вас втілить її в життя.

Рак (22.06 — 22.07)

Небажано хапатися за всі справи одразу — ліпше детально розписати їх за пунктами і методично виконувати протягом робочого дня, так вам вдасться виконати план, нічого не забувши.

Лев (23.07 — 21.08)

Необхідно відмовитися від марнотратства: звичайно, не варто економити на найнеобхіднішому, але розумна економія в нинішній фінансовій ситуації вам точно не завадить.

Діва (22.08 — 23.09)

Ухвалюючи важливе рішення, постарайтеся ретельно розрахувати всі фактори за і проти, а ще краще взагалі відмовитися від цього процесу — великий ризик зробити серйозну помилку.

Терези (24.09 — 23.10)

Як не дивно, але сьогодні потрібно працювати якомога менше: все, що буде зроблено, згодом доведеться переробляти, і енергія виявиться витраченою даремно.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Вирішивши з когось пожартувати, добре подумайте, чи не скривдите ви людину, яка ні в чому перед вами не виннна — за  найменшого сумніву ліпше відмовитися від вашого специфічного гумору.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Найгірше, що можна зробити цього дня, — це почати хизуватися своїми професійними успіхами: за іронією долі ви з великою часткою ймовірності тут же зганьбитеся.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Енергію цього дня необхідно витрачати тільки на роботу — від безпредметних розмов, перекурів і телефонних дзвінків краще відмовитися, вони будуть відволікати від важливих справ.

Водолій (21.01 — 18.02)

Побачення, заплановане на цей день, ліпше скасувати: замість незабутніх відчуттів і приємних спогадів воно може принести серйозну сварку і довготривалий конфлікт.

Риби (19.02 — 20.03)

Розмова з начальством, особливо якщо вона стосується підвищення заробітної плати, ліпше відкласти на кілька днів — сьогодні воно не готове до атракціону нечуваної щедрості.

Читайте також: Що ми знаємо про людей, які народилися під знаком Діви

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин