Гороскоп на 14 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли у всіх загостриться інтуїція

Дата публікації
Перегляди
58к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп на 14 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли у всіх загостриться інтуїція

Фото: Credits

День, коли магічні здібності можуть виявити у себе навіть ті, хто максимально далекий від цієї сфери.

Загостриться інтуїція, сни виявляться пророчими і виявляться нахили до ясновидіння і прогнозів. Від активних дій у цей час необхідно відмовитися, користі від них все одно не буде. А ось планувати майбутні дії можна і потрібно — вдасться врахувати всі необхідні умови і доводи.

Овен (21.03 – 20.04)

Фото: Credits

Гороскоп на 14 серпня для Овнів

Однаково добре вдаватимуться будь-які справи — як нові, тільки що розпочаті, так і старі, відкладені на безрік, до того ж усі вони принесуть не лише моральне задоволення, а й прибуток.

Телець (21.04 – 21.05)

Фото: Credits

Гороскоп на 14 серпня для Тельців

На загальному тлі можливих сьогодні таланів найбільш успішними виявляться фінансові операції, тому можна сміливо підписувати важливі договори і укладати серйозні угоди, особливо ті, що розраховані на перспективу.

Близнята (22.05 – 21.06)

Фото: Credits

Гороскоп на 14 серпня для Близнят

Першу половину дня можна — і треба — присвятити роботі, а ось після обіду бажано приділити увагу своїм близьким, навіть якщо для цього доведеться проїхати місто з кінця в кінець.

Рак (22.06 – 22.07)

Фото: Credits

Гороскоп на 14 серпня для Раків

Вирішити важливі професійні питання допоможуть люди, з якими ви давно — і абсолютно марно! — не спілкувалися: як відомо, не іржавіє не тільки старе кохання, а й колишні зв'язки.

Читайте також: Маковія і Успенський піст 2021: дата, історія, що робити цього дня

Лев (23.07 – 21.08)

Фото: Credits

Гороскоп на 14 серпня для Левів

Енергія цього дня різко розділиться на дві частини: першу половину потрібно витратити на роботу, а ось друга ідеально підходить для відпочинку — можна буде розслабитися і зайнятися чимось приємним.

Читайте також: Успенський піст: коли починається і що потрібно робити

Діва (22.08 – 23.09)

Фото: Credits

Гороскоп на 14 серпня для Дів

Добре підуть справи, відкладені на час на безрік: вдасться не тільки з лишком надолужити згаяне, а й здійснити вагомий професійний доробок на найближче майбутнє.

Терези (24.09 – 23.10)

Фото: Credits

Гороскоп на 14 серпня для Терезів

У цей день необхідно максимально уважно ставитися до знаків, які надсилає вам долі: передбачення майбутніх подій може прийти з найбільш несподіваного джерела — наприклад, з розгорнутої книжки.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Фото: Credits

Гороскоп на 14 серпня для Скорпіонів

Досить продуктивний день, протягом якого — зрозуміло, в разі правильного його планування — вдасться зробити таку кількість справ, на яку у вас зазвичай йде тиждень.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Фото: Credits

Гороскоп на 14 серпня для Стрільців

Сьогодні вдалими виявляться будь-які переговори — як ділового, так і особистого характеру, тому, якщо вам необхідно досягти з кимось домовленості, призначайте зустріч саме на цей день.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Фото: Credits

Гороскоп на 14 серпня для Козорогів

Вам необхідно відмовитися від негативних висловлювань і думок стосовно оточення: вони повернуться до вас бумерангом, тому бажайте хорошого навіть тим, хто не має до вас добрих почуттів.

Водолій (21.01 – 18.02)

Фото: Credits

Гороскоп на 14 серпня для Водоліїв

Цього дня можна оформляти важливі папери і ходити начальницькими кабінетами — їхні господарі будуть налаштовані доброзичливо, і вам вдасться розв'язати всі необхідні вам питання.

Риби (19.02 – 20.03)

Фото: Credits

Гороскоп на 14 серпня для Риб

Зробити день і події, які відбуваються в цей час, позитивними допоможе відповідне мислення: чим доброзичливіше ви будете дивитися на життя, тим більше усмішок від нього отримаєте у відповідь.

Читайте також: Астрологиня назвала знаки зодіаку, яким не щастить у коханні

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
58к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація