Гороскоп на 14 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли ми станемо набагато розумнішими

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Цей час добре підходить для навчання, передавання досвіду і накопичення інформації.

День, коли ми всі стаємо трохи розумнішими: посилення інтелектуальних здібностей важливіше всього для тих, для кого вони є засобами праці і знаряддями виробництва – наприклад, наукових працівників, письменників, журналістів, але й для інших вони зайвими не будуть.

Овен

Має сенс підписатися на якісь курси – навіть онлайн, які дозволять підвищити свою професійну кваліфікацію, незабаром нові знання вам знадобляться.

Телець

Вирішити важливе професійне питання допоможуть відомості, отримані вами в минулому: здавалося, що ви їх забули, але в потрібний момент вони з'являться ніби нізвідки.

Близнята

Займаючись одною справою, намагайтеся не переключати увагу на друге і вже тим більше на третє, інакше вийде, як у прислів'ї про двох зайців: жодну роботу не вдасться довести до пуття.

Рак

В роботі рухайтеся від простого до складного: не варто на початку дня братися за вирішення серйозних питань – до них потрібно ставати після "розігріву" на виконанні невеликих завдань.

Лев

Доведеться зайнятися тим, що до вподоби вашій широкої і діяльній натурі, – довести до ладу занедбані раніше рутинні справи: поки ви їх не закриєте, про нові проєкти говорити не доведеться.

Діва

Ідеї, які прийдуть в голову в цей день, можуть виявитися більш ніж перспективними: головне, запам'ятати або записати їх, щоб згодом втілити в життя.

Терези

У цей день небажано нікого обдурювати, тому, якщо у вас є інформація, не призначена для чужих вух, краще промовчіть, але до брехні не опускайтеся.

Скорпіон

Ставши власником чужої таємниці, дайте собі слово, що не скористаєтеся нею з корисливою метою: навряд чи такий вчинок піде вам на користь – швидше за все, все станеться з точністю до навпаки.

Стрілець

Складаючи плани на найближчий час, дозвольте собі трохи помріяти – неймовірно, але факт: пункти, які ви спочатку вважаєте фантастичними, збудуться насамперед.

Козоріг

Вирішення серйозних питань рекомендується перенести на кілька днів, все одно пуття від них не буде, а поки має сенс зайнятися повсякденними побутовими клопотами.

Водолій

Таємниця, над розгадкою якої ви думали довгий час, розкриється сама собою і невимовно вас здивує: добре подумайте про те, як ви зможете використовувати нові знання.

Риби

Вдалий день для того, щоб поділитися своїми знаннями і досвідом з тими, хто їх потребує: якщо у вас запитають пораду, не відмовляйтеся – ваша допомога може бути неоціненною.

Залиште свій коментар

Вибір редакції