Перейти до змісту
Гороскоп на 14 жовтня для всіх знаків зодіаку: день сварок і конфліктів

День, коли потрібно думати не про матеріальне, а про духовне — саме ця сфера життя врешті дозволить вирішити безліч серйозних питань і проблем.

Емоційне тло обіцяє бути нестабільним, і це з великою часткою ймовірності призведе до розбіжностей і, як наслідок, сварок і конфліктів між людьми. Оскільки хвилювання й переживання в цей день протипоказані, не варто ні з ким і ні про що сперечатися — все одно довести свою правоту іншим не вдасться.

Овен (21.03 — 20.04)

День сприятливий для будь-яких фінансових операцій — можна укладати серйозні угоди та підписувати важливі договори, вони дуже швидко принесуть солідні дивіденди.

Телець (21.04 — 21.05)

Негативні емоції, які за кожного зручного — і незручного — моменту будуть вихлюпуватися назовні, необхідно стримувати усіма силами: наслідки у нервового зриву можуть бути найнепередбачуванішими.

Близнята (22.05 — 21.06)

Відповідь на важливе питання дня підкаже не розум, а інтуїція: якщо вона його схвалить, можна на сто відсотків бути впевненим у своїй правоті, а ось найменша тінь сумніву повинна всерйоз насторожити.

Рак (22.06 — 22.07)

Максимум часу рекомендується приділити родині — особливо дітям і літнім родичам, вони, як ніхто, потребують вашої турботи і уваги, але рідко їх отримують.

Лев (23.07 — 21.08)

Охочих зіпсувати вам настрій в цей день буде напрочуд багато, тому найкращий спосіб уникнути такого розвитку подій — максимально дистанціюватися від оточення.

Діва (22.08 — 23.09)

Плани, які ви складатимете на цей день, поряд із реальними подіями повинні містити мрії, які ви, можливо, звикли вважати нездійсненними — у них є всі шанси на виконання.

Терези (24.09 — 23.10)

День необхідно присвятити відпочинку: він допоможе розслабитися та відновити сили перед важливою і відповідальною роботою, яка очікує вас найближчим часом.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

День сприятливий для турботи про власне здоров'я: швидше за все, пройти обстеження вам сьогодні не вдасться, але відмовитися, хоча б на певний час, від шкідливих звичок і зайнятися спортом — можна цілком.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Вирішенням чужих проблем необхідно займатися з великою обережністю: по-перше, у вас і своїх досить, а по-друге, пам'ятайте, що благими намірами вимощено дорогу в пекло.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Рішення завдання, яке ви марно намагаєтеся знайти вже досить довгий час, несподівано прийде само собою — без будь-яких зусиль з вашого боку.

Водолій (21.01 — 18.02)

Від серйозних справ у цей час рекомендується відмовитися, успіхом вони, з низки причин, все одно не увінчаються, краще зайнятися дрібними клопотами — передусім, побутовими.

Риби (19.02 — 20.03)

День сприятливий для зміцнення особистих і сімейних стосунків: що більше уваги ви приділите сьогодні коханій людині, то міцнішим і щасливішим буде ваш союз.

Читайте також: Гороскоп хвороб для всіх знаків зодіаку на 12-18 жовтня: кому на що звернути увагу

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин