Гороскоп на 15 березня для всіх знаків зодіаку: день бурхливої енергії і надмірної помисливості

Автор
Міла КорольоваМіла Корольова
Дата публікації
Перегляди
71к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп на 15 березня для всіх знаків зодіаку: день бурхливої енергії і надмірної помисливості

Фото: Credits

День бурхливої і запальної енергії, яка може буквально розірвати зсередини людину, яка з якоїсь причини не хоче працювати.

Під категоричною забороною негативні думки — саме в цей час вони, як ніколи, близькі до свого матеріального втілення. Зайва недовірливість, яка буде властива навіть найбільш розсудливим людям зробить їх підозрілими — їм буде здаватися, що всі навколо бажають їм зла, що насправді, звичайно ж, не так.

Овен (21.03 — 20.04)

Фото: Credits

Гороскоп на 15 березня для Овнів

Результати дня — як професійні, так і господарські — будуть прямо залежати від кількості і якості докладених зусиль: чим більшими і активнішими вони виявляться, тим краще.

Телець (21.04 — 21.05)

Фото: Credits

Гороскоп на 15 березня для Тельців

Займатися спортом цього дня необхідно без зайвого ентузіазму — будь-який різкий рух може стати причиною розтягнення або перелому, не варто також різко піднімати тяжкості — великий ризик "потягнути" спину.

Близнята (22.05 — 21.06)

Фото: Credits

Гороскоп на 15 березня для Близнят

Запорука успіху для вас в цей день — гарний настрій, який необхідно підтримувати всіма силами: в такому стані ви зможете переробити масу справ, після чого бажано повноцінно відпочити.

Рак (22.06 — 22.07)

Фото: Credits

Гороскоп на 15 березня для Раків

Негативні емоції, які ви можете випробувати цього дня, стануть руйнівними не тільки для тих, проти кого вони будуть спрямовані, скільки для вас самих — варто максимально їх уникати.

Лев (23.07 — 21.08)

Фото: Credits

Гороскоп на 15 березня для Левів

Дратівливість, яка накриє вас з ранку, може стати причиною конфліктів з оточенням, але вже в другій половині дня вона поступово почне спадати, так що протриматися потрібно зовсім недовго.

Діва (22.08 — 23.09)

Фото: Credits

Гороскоп на 15 березня для Дів

День сприятливий для будь-яких "земних" клопотів, які впорядковують простір навколо — починаючи від сезонних робіт в саду або городі, закінчуючи прибиранням квартири і сортуванням вмісту шаф.

Терези (24.09 — 23.10)

Фото: Credits

Гороскоп на 15 березня для Терезів

День, коли варто уникати активних фізичних навантажень і якомога більше відпочивати: зайва напрженість досягти поставленої мети не допоможе, а от сил відніме багато.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Фото: Credits

Гороскоп на 15 березня для Скорпіонів

Не варто витрачати час і енергію на те, щоб зміцнити свій професійний авторитет: підлеглі і без зусиль з вашого боку визнають його за замовчуванням, так що використовуйте їх з іншою метою.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Фото: Credits

Гороскоп на 15 березня для Стрільців

Тим з вас, хто твердо має намір досягти поставленої перед собою професійної мети, повинні йти до неї навпростець, не відволікаючись на сторонні — другорядні — заняття у вигляді телефонних розмов.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Фото: Credits

Гороскоп на 15 березня для Козорогів

Можлива пропозиція обійняти нову посаду або перейти на нове місце роботи, на яку необхідно погоджуватися без тривалих роздумів, оскільки можуть випередити більш швидкі конкуренти.

Водолій (21.01 — 18.02)

Фото: Credits

Гороскоп на 15 березня для Водоліїв

Сьогодні особливо важливо стримувати негативні емоції: в запалі сварки ви можете серйозно образити людину, вся вина якої полягає в тому, що вона має свою думку з того чи того приводу.

Риби (19.02 — 20.03)

Фото: Credits

Гороскоп на 15 березня для Риб

День, коли необхідно якомога далі триматися від начальства: взаємне нерозуміння може призвести до прикрого конфлікту, від якого серйозно постраждає ваша кар'єра.

Читайте також: Марс в Близнятах: все піде в слова

Більше гороскопів шукайте в розділі "Астрологія"

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
71к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація