Гороскоп на 15 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли на вас чекає успіх у будь-яких справах

Гороскоп на 15 серпня для всіх знаків зодіаку: день, коли на вас чекає успіх у будь-яких справах

День активних дій, які обіцяють успіх в будь-яких справах, головне — не ледарювати і ретельно працювати на результат.

Час також сприятливий для очищення — як зовнішнього, так і внутрішнього: звільнення від морального і матеріального негативу розчистить шлях для позитиву і поліпшить якість життя.

Овен (21.03 – 20.04)

Credits

Гороскоп на 15 серпня для Овнів

Ухвалюючи важливе рішення, дослухайтеся до своєї інтуїції — вона набагато краща розуму і логіки розгляне всі доводи за і проти і підкаже єдино правильну відповідь.

Телець (21.04 – 21.05)

Credits

Гороскоп на 15 серпня для Тельців

Зірки наполегливо рекомендують вам стримати свій норов і не сваритися з оточенням, інакше взаємини з ним можуть розладнатися, через що згодом доведеться докладати зусиль для примирення.

Близнята (22.05 – 21.06)

Credits

Гороскоп на 15 серпня для Близнят

Протягом дня не варто відволікатися на перекури, розмови телефоном і блукання в соцмережах, в іншому разі заплановані на цей час справи виконати не вдасться.

Рак (22.06 – 22.07)

Credits

Гороскоп на 15 серпня для Раків

Запланованими на сьогоднішній день справами краще займатися на самоті — так ніхто, схиляючи до порожніх розмов і суперечок, не зможе перешкодити вам довести їх до ладу.

Читайте також: День ангела 15 серпня: кого вітати з іменинами цього дня

Лев (23.07 – 21.08)

Credits

Гороскоп на 15 серпня для Левів

Фізичній праці в цей день краще віддати перевагу над розумовою: легко вдасться здійснити все те, що раніше здавалося вам нездійсненним заняттям, а тому відкладалося на безрік.

Читайте також: Церковне свято 15 серпня: перенесення мощів святого Стефана

Діва (22.08 — 23.09)

Credits

Гороскоп на 15 серпня для Дів

Настрій від самого ранку можуть зіпсувати сни, які ви побачите напередодні: не варто приймати їх близько до серця, цього разу вони не будуть нічого передвіщати.

Терези (24.09 – 23.10)

Credits

Гороскоп на 15 серпня для Терезів

Необхідно ретельно оминати будь-які конфлікти, інакше навіть ви — з притаманними вам дипломатичними талантами — не зможете вибратися з них без втрат.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Credits

Гороскоп на 15 серпня для Скорпіонів

Прекрасний спосіб уникнути всіх негативних проявів цього дня — завантажити себе роботою так, щоб і вгору глянути можливості не було: ви навіть не помітите, як пролетить час.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Credits

Гороскоп на 15 серпня для Стрільців

Встигнути все сьогодні вдасться тільки тим, хто заздалегідь складе докладний план і буде ретельно його дотримуватися, в іншому разі є ризик опинитися під купою справ, які так і не вдасться здійснити.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Credits

Гороскоп на 15 серпня для Козорогів

На роботі ви пороху сьогодні не вигадаєте, тому — зрозуміло, якщо є така можливість — краще зосередитися на домашніх справах: після свят тут є на що звернути увагу.

Водолій (21.01 – 18.02)

Credits

Гороскоп на 15 серпня для Водоліїв

Цього дня — як, втім, і завжди — бажано йти назустріч вашому оточенню, особливо якщо воно усвідомило свої помилки і хоче помиритися — не варто його відштовхувати.

Риби (19.02 – 20.03)

Credits

Гороскоп на 15 серпня для Риб

Велика ймовірність помилитися, ухвалюючи важливе життєве рішення, тому краще перенести такий серйозний крок на інший день, тим більше що немає ніякої терміновості — час терпить.

Читайте також: Астрологиня назвала знаки зодіаку, яким не можна довіряти

Наступна публікація