Гороскоп на 16 квітня для всіх знаків зодіаку: день загострення інтуїції

Гороскоп на 16 квітня для всіх знаків зодіаку: день загострення інтуїції

День загострення інтуїції і спілкування з внутрішнім голосом, від якого можна отримати чіткі і розумні поради.

В цей час виявити у себе магічні або — в найгіршому разі — екстрасенсорні здібності зможуть навіть люди, які не вірять в саме їхнє існування і вважають їх нісенітницею. Сьогодні переконатися в ймовірності аномальних можливостей кожен зможе на власному досвіді, щоправда, ненадовго — вже завтра від них не залишиться й сліду.

Овен (21.03 — 20.04)

Credits

Гороскоп на 16 квітня для Овнів

За необхідності зробити іншій людині зауваження, надайте йому м'яку і некатегоричну форму: в такому разі вас не тільки зрозуміють з пів слова, а й, що важливо, не образяться.

Телець (21.04 — 21.05)

Credits

Гороскоп на 16 квітня для Тельців

Зайва самовпевненість може бути прийнята близькими вам людьми як бажання нав'язати їм свою волю, тому вони будуть опиратися такій лінії поведінки, навіть якщо в глибині душі визнають її правильною.

Близнята (22.05 — 21.06)

Credits

Гороскоп на 16 квітня для Близнят

Перебуваючи вдома на карантині, не поспішайте з головою іти в роботу, натомість приділіть час сім'ї і насамперед дітям — почитайте з ними, пограйте або подивіться хороші мультики.

Рак (22.06 — 22.07)

Credits

Гороскоп на 16 квітня для Раків

Якщо в стосунках з коханою людиною накопичилися нерозв'язні, на ваш погляд, проблеми, саме час поговорити з нею на ці теми, ретельно обговоривши — і осмисливши — кожну з них.

Лев (23.07 — 21.08)

Credits

Гороскоп на 16 квітня для Левів

Питання нинішнього дня — як професійного, так і особистого характеру — вдасться вирішити легко і швидко, без емоційних і фізичних витрат, але — з однією умовою: не варто брати на себе зайве навантаження.

Діва (22.08 — 23.09)

Credits

Гороскоп на 16 квітня для Дів

День, як ніякий інший, сприятливий для ухвалення важливого життєвого рішення: зірки зійдуться таким чином, що з кількох варіантів можна вибрати єдино прави льний.

Терези (24.09 — 23.10)

Credits

Гороскоп на 16 квітня для Терезів

Вирішуючи цікаве професійне завдання, можете уважно вислухати поради колег, друзів і близьких, але остаточний висновок робіть тільки самі — якщо, звичайно, вам важливий результат.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Credits

Гороскоп на 16 квітня для Скорпіонів

Для професійної діяльності сприятлива тільки перша половина дня, у другій необхідно приділити увагу своїй родині — благо, з різних причин всі її члени сьогодні виявляться поруч із вами.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Credits

Гороскоп на 16 квітня для Стрільців

Складаючи меню на нинішній день, дослухайтеся до свого організму: він сам підкаже чого потребує, — головне, бути чуйним і уважним до всіх його "побажань".

Козоріг (22.12 — 20.01)

Credits

Гороскоп на 16 квітня для Козорогів

День, коли можна — і треба! — вирішувати будь-які фінансові питання, за винятком одного: не рекомендується давати гроші в борг — процес їх повернення може затягнутися надовго, а то і назавжди.

Водолій (21.01 — 18.02)

Credits

Гороскоп на 16 квітня для Водоліїв

Необхідно максимально уважно ставитися до нових ідей: шалена думка, що з'явилася, здавалося б, нізвідки,  може стати відправною точкою для нового — дуже перспективного — виду діяльності.

Риби (19.02 — 20.03)

Credits

Гороскоп на 16 квітня для Риб

Проєкт, над яким ви працювали кілька місяців, нарешті почне приносити перші результати, що значно поліпшить настрій, завдяки чому ви почнете працювати з подвійним ентузіазмом.

Читайте також: Що зірки нам пророкують: гороскоп на 12-18 квітня 2021 року

Більше гороскопів шукайте в розділі "Астрологія".