Перейти до змісту
Гороскоп на 16 жовтня для всіх знаків зодіаку: день, коли здійсняться бажання

День, коли потужна позитивна енергетика вносить приємні зміни в усі сфери діяльності.

Найкраще заняття для цього часу — складання планів на майбутнє, зірки обіцяють, що вони зможуть легко реалізуватися. Водночас не варто боятися навіть найбільш нездійсненних — можна сказати, химерних — ідей, які схожі на фантастичні мрії: в цей час можна загадувати будь-які бажання — вони неодмінно здійсняться.

Овен (21.03 — 20.04)

Замахуючись на серйозні професійні досягнення, необхідно ретельно розраховувати свої сили: буде образливо, якщо вони закінчаться в найвідповідальніший момент.

Телець (21.04 — 21.05)

Наполягаючи на своїй свободі, важливо пам'ятати про те, що навколо живуть люди, які можуть від цього постраждати: необхідно погоджувати свої бажання з бажаннями оточення.

Близнята (22.05 — 21.06)

День сприятливий для ухвалення важливих, розрахованих на тривалу перспективу рішень або рішення серйозної проблеми, яка останнім часом отруювала вам життя.

Рак (22.06 — 22.07)

Займаючись рутинними буденними справами, можна дозволити собі слабкість, про яку ви згодом будете згадувати з задоволенням — наприклад, купити нову сукню або з'їсти шматочок торта.

Лев (23.07 — 21.08)

Тим, кого сьогодні очікує невелике випробування — наприклад, іспит на відповідність займаній посаді — турбуватися нема про що: обставини складуться найкращим чином.

Діва (22.08 — 23.09)

Талан чекає на тих, хто не стане нічого робити тільки тому, що так роблять інші: принцип "всі побігли, і я побіг" сьогодні не спрацює — будьте індивідуалістами в хорошому сенсі слова.

Терези (24.09 — 23.10)

Протягом дня вам необхідно знайти час для того, щоб побути наодинці з собою, бажано — в тиші і спокої: наприклад, закрившись в кімнаті і вимкнувши будь-які джерела звуку, зокрема і телефон.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Не варто порівнювати себе з іншими людьми, применшуючи тим самим свої професійні та особисті досягнення: ви не знаєте, за допомогою яких втрат вони все це отримали.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Вам рекомендується хоча б ненадовго зупинитися і дослухатися до себе і навколишнього світу: можливо, вам вдасться відчути, як минає час, а осінь плавно і поступово перетворюється на зиму.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Запорука успіху для вас сьогодні — відмова від поспіху: ви все зробите якісно і вчасно тільки в тому разі, якщо будете планомірно переходити від одного завдання до іншого.

Водолій (21.01 — 18.02)

Не варто турбуватися через дрібниці: швидше за все, те, що хвилює вас сьогодні, вже завтра здасться негідним вашої уваги, так що не варто витрачати на дрібниці свої сили і емоції.

Риби (19.02 — 20.03)

Сьогодні зірки рекомендують займатися тільки тим, що — поза всяким сумнівом — принесе вам користь, від справ, які не відповідають цій вимозі, ліпше відмовитися.

Читайте також: Що ми знаємо про людей, які народилися під знаком Діви

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин