Гороскоп на 17 травня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна перевтомлюватися

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Занепад сил, який може відчуватися в цей час, не дасть можливості займатися роботою на всю, тому ділової активності краще уникати.

Однак від ліні і неробства теж треба відмовитися: необхідно знайти собі не надто обтяжливе, але приємне і цікаве заняття, яке дозволить з користю і задоволенням провести час. До речі, цілком можливо, що з часом воно стане новим джерелом прибутків.

Овен

Не варто виступати в якості миротворця, допомагаючи налагодити стосунки друзям, що посварилися, або подружжю: вони навряд чи оцінять ваші добрі наміри, ще й вас звинуватять у конфлікті.

Телець

Не можна навіть намагатися переробити інших людей: по-перше, це вам не вдасться, по-друге, ні до чого, крім руйнування стосунків, не призведе – може, варто сприймати їх такими, які вони є?

Близнюки

День ідеально підходить для наведення ладу в будинку: найголовніше в цей час – перебрати і розсортувати документи, фотографії, накопичені газети і журнали (якщо, звісно, останні вам ще потрібні).

Рак

Не варто розлучатися зі своїми речами, навіть якщо здається, що вони вам більше не знадобляться: віддавати одяг, прикраси або позичати гроші в цей день вважається поганою прикметою.

Лев

Від ділових переговорів в цей день рекомендується відмовитися – через складності зі сприйняттям співрозмовники не зможуть гідно оцінити ваші пропозиції.

Діва

Під час ухвалення важливого рішення, про яке ви міркували останнім часом, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу – він дасть своєчасну й цінну пораду.

Терези

Найголовніше в цей день – не вважати себе розумнішими за інших, не спілкуватися з ними зверхньо, не вчити життя і не давати порад, якщо вас ніхто не буде питати.

Скорпіон

Вирішивши сконцентруватися на вадах коханої людини (і навіть вирішивши подумати про можливе розставання), згадайте про те, що ви й самі геть не безгрішні, проте вас люблять і терплять.

Стрілець

Найкраще, що можна зробити в цей день, – зайнятися побутовими клопотами: вони не тільки дозволять з користю провести час, але й позбавлять сумних думок, які можуть лізти в голову.

Козеріг

Чим би ви не займалися в цей день, постарайтеся не квапитись. Неймовірно, але факт: чим швидше ви будете працювати, тим менше врешті-решт встигнете - і навпаки.

Водолій

Складаючи план дій на найближчі кілька тижнів, добре подумайте не тільки про те, як виконати всі його пункти, але і про тактику і стратегію, які допоможуть вам досягти своєї мети.

Риби

Під час спілкування з близькими людьми не концентруйте увагу на їхніх вадах, краще зосередьтеся на перевагах – це якнайкраще позначиться на ваших стосунках.

Залиште свій коментар

Вибір редакції