Перейти до змісту
Гороскоп на 17 жовтня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно уникати сварок і суперечок

Агресивність, яку цього дня може демонструвати оточення, не матиме під собою жодних підстав, але, тим не менш, може завдати нам моральну шкоду.

Щоб подібно не сталося, необхідно уникати будь-яких сварок і суперечок, навіть якщо привід для них здасться вам надзвичайно важливим. Не менш важливо не провокувати оточення на неадекватну поведінку — наслідки такого зіткнення можуть виявитися непередбачуваними.

Овен (21.03 — 20.04)

Необхідно дослухатися до сигналів, які цього часу буде надсилати вам організм: вчасно виявлена недуга лікується набагато легше і простіше, ніж запущена.

Телець (21.04 — 21.05)

Цього дня надзвичайно важливо дотримуватися психологічної рівноваги: пам'ятайте, що будь-які емоційні прояви — чи то  сум чи радість — бажані в міру.

Близнята (22.05 — 21.06)

Людина, яка, незважаючи на давнє знайомство, досі не викликала у вас інтересу, несподівано приверне вашу увагу з усіма зумовленими цим наслідками.

Рак (22.06 — 22.07)

Ухвалюючи важливе рішення, намагайтеся оцінити предмет, до якого воно має безпосередній стосунок, з різних боків, тільки так можна буде зробити правильні висновки.

Лев (23.07 — 21.08)

Не варто — якщо, звичайно, ви не Юлій Цезар — братися за кілька справ одночасно: швидше за все, ви не доведете до розуму жодну з них і просто втратите час даремно.

Діва (22.08 — 23.09)

У стосунках із колегами необхідно проявляти стриманість: не варто злитися, когось чимось дорікати і особливо обдурювати — це не найліпшим чином позначиться на професійній репутації.

Терези (24.09 — 23.10)

Вибираючи між декількома прихильниками вашої краси і привабливості, зупиніться на людині, поруч із якою ви почуваєтеся  легко і комфортно.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

День, протягом якого необхідно говорити якомога менше: під впливом хвилини ви ризикуєте сказати багато зайвого і в результаті незаслужено образити людину.

Стрілець (23.11 — 21.12)

День виразно розділиться для вас на дві половини: до обіду можна — і треба! — займатися роботою, після обіду рекомендується розслаблятися і відпочивати.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Людина з минулого, яку ви зустрінете цього дня, допоможе вам вирішити давню професійну проблему — її зв'язки у верхах легко і швидко дозволять її залагодити.

Водолій (21.01 — 18.02)

День сприятливий для примирення з близькою людиною, яку ви примудрилися образити ні за що: сьогодні ваші вибачення — зрозуміло, за умови їхньої щирості — будуть з готовністю прийняті.

Риби (19.02 — 20.03)

Перша половина дня піде на розкачування і концентрацію, зате в другій ви, незважаючи на те, що на календарі вихідний, зможете зробити довгоочікуваний професійний ривок.

Читайте також: Що ми знаємо про людей, які народилися під знаком Лева

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин