Гороскоп на 18 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли буде складно тримати себе в руках

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп на 18 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли буде складно тримати себе в руках

День сварок і конфліктів, які будуть спалахувати буквально на рівному місці.

Ситуації, спровоковані підвищеною емоційністю, будуть продиктовані впливом на людську психіку Місяця: ми станемо надто чутливими, вразливими, сентиментальними і тонкосльозими – тримати себе в руках і контролювати свої почуття стане складно як ніколи.

Овен (21.03 – 20.04)

День, коли духовне буде набагато важливіше, ніж приземлене і матеріальне: бажано сходити до церкви, почитати хорошу літературу, послухати класичну музику.

Телець (21.04 – 21.05)

Оскільки дратівливість накопичується у вас поступово – день від дня, а сьогодні, схоже, готова вирватися назовні, особливо важливо – щоб не наламати дров – тримати себе в руках.

Близнята (22.05 – 21.06)

З проблемою, яка дасть про себе знати зранку, необхідно дожити до обіду – до цього часу вона встигне скоцюбитися, і стане такою дрібною, що нерозумно буде через неї перейматися.

Рак (22.06 – 22.07)

Вміння бачити хороше в будь-якій події, яка відбувається з вами, не тільки заспокоїть, але і поліпшить якість життя: позитивне мислення зіграє свою значну роль.

Лев (23.07 – 21.08)

Фантазія у цей день може розігратися так, що вам саме час буде писати пригодницький роман – головне, не забути зафіксувати всі його сюжетні ходи, в майбутньому вони можуть вам стати в пригоді.

Діва (24.08 – 23.09)

День сприятливий для того, щоб казку зробити бувальщиною: думки в цей час мають матеріальну силу, тому можна перетворити на реальність будь-яку, навіть найсміливішу мрію.

Терези (24.09 – 23.10)

Не варто покірно відповідати згодою, відповідаючи на будь-яке прохання, з яким звернеться до вас оточення: якщо не хочете, щоб вам сіли на голову, навчіться говорити "ні".

Скорпіон (24.10 – 22.11)

З негативними емоціями цього дня необхідно боротися за допомогою фізичного навантаження – занять спортом або господарських клопотів: у будинку завжди є чим зайнятися.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Лікувати депресію рекомендується мистецтвом: ніщо так добре не піднімає настрій, як класична музика або виставлені в музеях шедеври світового живопису.

Козоріг (22.12 – 20.01)

На роботі – навіть взятій додому – вигадати сьогодні пороху не вдасться, тому варто подумати про те, як провести день: найліпше приділити увагу родині, особливо дітям і літнім родичам.

Водолій (21.01 – 18.02)

Не дозволяйте нікому попихати собою: з одного боку, це сильно занижує самооцінку, а з іншого – у людей, які ставляться до вас без належної поваги, це може увійти у звичку.

Риби (19.02 – 20.03)

Якщо вам знадобиться порада, зверніться до когось із старших родичів – вони зможуть подивитися на ситуацію не тільки з позицій здорового глузду, але і з висоти життєвого досвіду.

Читайте також: Знаки, які до кінця нинішнього року стануть свідками злочину

Наступна публікація