Гороскоп на 18 травня для всіх знаків зодіаку: день легковажного ставлення до грошей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли багатьом з нас буде властиве легковажне ставлення до грошей, до того ж як своїх, так і чужих.

Безглузді витрати, придбання непотрібних речей, марнотратство і легковажність жодним чином не сприятимуть зміцненню матеріального становища, тому краще мінімізувати такі прояви неповаги до фінансів, в іншому разі вони можуть образитися і "втекти".

Овен

Ділові переговори необхідно перенести на інший час – в цей день знайти спільну мову з партнерами буде практично неможливо, тож краще й не намагатися – лише змарнуєте час і сили.

Телець

Попри наполегливе бажання з самого ранку активно взятися до роботи, поспішати з цим не слід – дорогоцінну енергію слід витрачати тільки на найбільш важливі справи, не зважаючи на дрібниці.

Близнюки

Не варто ділитися своїми робочими ідеями з оточенням, якщо, звісно, ви не хочете за деякий час з жалем довідатися, що хтось з них успішно втілив їх у життя.

Рак

В жодному разі не можна закриватися у своїй "раковині" – як би вам не хотілося побути на самоті, змусьте себе спілкуватися з іншими людьми, і ви зможете поглянути на світ зовсім іншими очима.

Лев

Серйозні професійні справи (навіть якщо вони здаватимуться своєчасними) краще відкласти на пару днів, а поки взятися до домашніх клопотів – від них теж можна отримати задоволення.

Діва

Не кращий день для спілкування з начальством: отримати догану можна через будь-яку дрібницю, а вже якщо йдеться про серйозний гріх – то й поготів, тож постарайтеся не траплятися під гарячу руку.

Терези

День, коли необхідно дотриматися балансу між роботою і відпочинком: потрібно зайнятися чимось незначним, що, тим не менш, займе не тільки руки, але і голову.

Скорпіон

Щоб не посваритися з дорогою вам людиною, потрібно скоротити спілкування з нею до мінімуму – сказавши їй, наприклад, що ви дали обітницю мовчання, тому тимчасово не зможете розмовляти.

Стрілець

День пройде непомітно, якщо завантажити себе справами по саму маківку: до грандіозних проєктів, звісно, братися не варто, але і плентатися в хвості теж не слід. Головне – не відволікатися на балаканину.

Козоріг

Від активної професійної діяльності доведеться відмовитися – бажаного результату вона все одно не матиме, тому можна дозволити собі розслабитися і трохи відпочити.

Водолій

У цей день небажано підписувати жодні документи, особливо фінансові – одна незначна помилка може стати початком ланцюжка невдач або матеріальних втрат.

Риби

Якщо ви самі про себе не подбаєте, цього не зробить ніхто, тому бажано витратити час на приємні моменти – улюблену справу, догляд за собою і ванну з лавандою.

Залиште свій коментар

Вибір редакції