Гороскоп на 18 вересня для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно проявити щедрість

День, протягом якого всім знакам зодіаку не рекомендується проявляти скупість — згодом це може негативно позначитися на їхньому матеріальному добробуті.

Якщо хтось попросить про допомогу, необхідно, не роздумуючи і не вагаючись її надати. День несприятливий для спілкування з друзями, родичами і коханими людьми — серйозної сварки, можливо, і не станеться, але і на взаєморозуміння розраховувати не доведеться.

Овен (21.03 — 20.04)

Не варто сваритися з колегами і сперечатися з начальством — скандальна і чварна атмосфера в колективі виведе з себе всіх колег, що не сприятиме успішній роботі.

Телець (21.04 — 21.05)

Вибираючи між фізичною та розумовою працею, зупиніться на останній — сьогодні інтелектуальні здібності будуть на  найвищому рівні.

Близнята (22.05 — 21.06)

Не варто зривати свій поганий настрій на людях, які вас оточують, особливо тих, хто вас любить — через свої почуття вони беззахисні перед вами, тому не зможуть дати здачі.

Рак (22.06 — 22.07)

День сприятливий для покупок — все придбане в цей час буде вірою і правдою служити довгі роки, а ось оформлення документів на нову квартиру або будинок ліпше перенести.

Лев (23.07 — 21.08)

Гарний час для ділових переговорів — вдасться знайти спільну мову навіть з найбільш впертими і незговірливими опонентами, особливо якщо спілкування буде відбуватися в неформальній атмосфері.

Діва (24.08 — 23.09)

Можна починати переговори про перехід на нове місце роботи — головне, не поспішати і не погоджуватися на першу-ліпшу пропозицію: проявивши терпіння, ви зможете розраховувати на краще.

Терези (24.09 — 23.10)

Не варто ділитися діловою інформацією навіть з людьми, якими ви довіряєте цілком і повністю: самі того не бажаючи, вони можуть проговоритися і підвести вас.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Нервову напруженість, яка може випробовувати вас на міцність цього дня, необхідно долати за допомогою фізичного навантаження — занять спортом або генерального прибирання.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Найголовніше в цей час — вибрати найбільш важливе професійне спрямування і займатися тільки ним, не розпорошуючись на другорядні питання — гонитва за двома зайцями успіхом не увінчається.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Події цього дня зумовлені заздалегідь, так що не варто сперечатися з долею — необхідно змиритися з її волею і прийняти це як належне: просто повірте, що все розвивається так, як треба.

Водолій (21.01 — 18.02)

Відчувши втому, робіть паузи для відпочинку — вони допоможуть швидко відновити сили, і ваша підвищена стомлюваність жодним чином не позначиться на продуктивності праці.

Риби (19.02 — 20.03)

Не можна дзеркально реагувати на агресію з боку недружньо налаштованих людей — ви все одно нічого не зможете їм довести, лише дарма витратите час і сили.

Читайте також: Що ми знаємо про людей, які народилися під знаком Діви

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів