Гороскоп на 19 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли близькі потребують вашої любові

Гороскоп на 19 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли близькі потребують вашої любові

Credits

День сприятливий для нових починань — особливо тих, які через їхню трудомісткість відкладалися на безрік.

День сприятливий для нових починань — особливо тих, які в через їхню трудомісткість відкладалися на безрік.

Уже розпочатими — або такими, що не мають особливого значення — проїктами сьогодні краще не займатися, все одно особливого пуття від них не буде. А ось приділяти час і увагу своїй сім'ї, незважаючи на трудовий понеділок — не тільки можна, а й треба: близькі люди потребують любові і участі.

Овен (21.03 – 20.04)

Credits

Гороскоп на 19 липня для Овнів

Не варто одразу ж витрачати отримані в цей день гроші — зарплату або гонорари — на свої примхи, краще взагалі дати їм можливість "відлежатися" і тільки потім вирушати на шопінг.

Телець (21.04 – 21.05)

Credits

Гороскоп на 19 липня для Тельців

Домогтися успіху зможуть тільки ті, хто заздалегідь складе докладний план і буде ретельно йому дотримуватися, в іншому разі доведеться відволікатися то на одне, то на інше заняття, залишаючи без уваги основну роботу.

Близнята (22.05 – 21.06)

Credits

Гороскоп на 19 липня для Близнят

День сприятливий для наведення ладу — як в будинку, так і в документах: вичистивши ці "авгієві стайні", ви отримаєте порцію свіжої енергетики, яка допоможе легко і швидко переробити всі заплановані справи.

Рак (22.06 – 22.07)

Credits

Гороскоп на 19 липня для Раків

Не варто відмовляти в жалості і милосерді людині, яка захоче з вами помиритися: незважаючи на те, що свого часу вона навернула серйозних справ, потрібно постаратися пробачити їй і піти їй назустріч.

Читайте також: 19 липня: яке сьогодні свято, традиції, День ангела

Лев (23.07 – 21.08)

Credits

Гороскоп на 19 липня для Левів

Можна — і треба — займатися будь-якими домашніми справами — починаючи з генерального прибирання і закінчуючи ремонтом будь-якої складності: будучи розпочатими в цей день, вони приречені на успіх.

Діва (22.08 – 23.09)

Credits

Гороскоп на 19 липня для Дів

Якою б важливою не була мета, яка стоїть перед вами, важливо пам'ятати, що вона може виправдати не всі засоби її досягнення: не варто діяти непорядними методами — згодом вони обернуться проти вас.

Терези (24.09 – 23.10)

Credits

Гороскоп на 19 липня для Терезів

Не відмовляйте людям, які цтого дня можуть звернутися до вас по допомогу: вона не обов'язково повинна бути матеріальною, цілком можливо, що людині знадобиться всього лише добра порада.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Credits

Гороскоп на 19 липня для Скорпіонів

День ідеально підходить для благодійності: чим більше хороших справ ви в цей час зробите, тим краще для вас — закон бумеранга, завдяки якому добро повернеться сторицею, ще ніхто не скасовував.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Credits

Гороскоп на 19 липня для Стрільців

Можна — і треба — спілкуватися з начальством, переконуючи його в доцільності нової ідеї, яка спаде вам на думку: воно не тільки схвалить її, а й, що особливо приємно, задумається про підвищення вашої зарплати.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Credits

Гороскоп на 19 липня для Козорогів

День сприятливий для роботи: вдасться переробити стільки справ, скільки в інший час не встигаєте і за тиждень, варто скористатися сприятливим моментом і зайнятися вирішенням особливо складних питань.

Водолій (21.01 – 18.02)

Credits

Гороскоп на 19 липня для Водоліїв

Сьогодні не варто брати всю робоче навантаження тільки на себе: відчувши, що не "тягнете", зверніться за допомогою до колег або друзів — вони обов'язково вас підтримають.

Риби (19.02 – 20.03)

Credits

Гороскоп на 19 липня для Риб

Зірки рекомендують присвятити день близьким людям: навіть будучи зайнятими на роботі, постарайтеся знайти час, щоб відвідати їх — поговорити, порадитися, згадати колишні — дитячі — часи.

Читайте також: Найбільш ревниві знаки зодіаку: астрологиня розповіла, кого краще не дратувати

Наступна публікація