Гороскоп на 19 серпня для всіх знаків зодіаку: день тривоги і образ

Гороскоп на 19 серпня для всіх знаків зодіаку: день тривоги і образ

Надмірна емоційність дня робить людей на рідкість недовірливими і образливими.

Позбутися від нав'язливих — і неприємних — почуттів допоможе внутрішню рівновагу, яку необхідно утримувати усіма можливими способами, в іншому разі негатив завадить повноцінно жити і працювати. Час також сприятливий для допомоги іншим людям: чим більше добрих справ буде зроблено, тим краще для всіх.

Овен (21.03 – 20.04)

Credits

Гороскоп на 19 серпня для Овнів

Не бійтеся співчувати людям, які, на ваш погляд, в цьому мають потребу: таке ставлення не стане свідченням вашої слабкості — навпаки, воно продемонструє вашу моральну силу.

Телець (21.04 – 21.05)

Credits

Гороскоп на 19 серпня для Тельців

Спалахи гніву, до яких ви будете схильні до цього дня, можуть не тільки ускладнити ваші взаємини з людьми, які вас оточують, але і негативно вплинути на ваше здоров'я — кажуть, від них страждає печінка.

Близнята (22.05 – 21.06)

Credits

Гороскоп на 19 серпня для Близнят

Прилив сил, що дозволяє якщо не зрушити гори, то хоча б виконати заплановані на сьогодні справи, відчують передусім ті, хто зробить максимальну кількість добрих справ — не варто на них скупитися.

Рак (22.06 – 22.07)

Credits

Гороскоп на 19 серпня для Раків

Відчуваючи жалість до себе, важливо пам'ятати: великій кількості людей, серед яких є і ваші друзі, набагато гірше, ніж вам, — знайдіть можливість допомогти їм, і від вашої зневіри не залишиться і сліду.

Лев (23.07 – 21.08)

Credits

Гороскоп на 19 серпня для Левів

Не варто передавати іншим людям чутки про ваших спільних знайомих і вже тим більше не брешуть самі — ваші слова обов'язково передадуть тим, кого вони стосуються, а ви наживете собі ворогів в їхній особі.

Діва (22.08 – 23.09)

Credits

Гороскоп на 19 серпня для Дів

Небажано робити що-небудь з корисливих мотивів, навіть для самих себе — і інших — ви закамуфлюєте свої дії міркуваннями вигоди — обдурити ні себе, ні оточення вам все одно не вдасться.

 Терези (24.09 – 23.10)

Credits

Гороскоп на 19 серпня для Терезів

Сьогодні у вас з'явиться рідкісний шанс виправити досконалу недавно професійну помилку — щоправда, з однією умовою: вам доведеться зробити висновки з того, що сталося, і надалі подібного не повторювати.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Credits

Гороскоп на 19 серпня для Скорпіонів

Хтось із друзів може попросити вас про допомогу, яка буде полягати в необхідності уважно вислухати і дати слушну пораду — зробіть те, про що вас просять, це ж зовсім нескладно.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Credits

Гороскоп на 19 серпня для Стрільців

Частка самокритики не завадить навіть такій самовпевненій людині, як ви, ось тільки не варто заходити в цьому процесі дуже далеко: цілком достатньо визнати помилку і зробити з неї висновки.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Credits

Гороскоп на 19 серпня для Козорогів

Необхідність хоча б на якийсь час забути про матеріальне і згадати про духовне для таких практичних і таких, що твердо стоять на ногах, людей, як ви, можливо, буде справою непростою, але дуже важливою.

Водолій (21.01 – 18.02)

Credits

Гороскоп на 19 серпня для Водоліїв

Помиритися з близькою людиною допоможе подарунок — можливо, скромний, але обов'язково підібраний конкретно для неї, з урахуванням її симпатій, захоплень і уподобань.

Риби (19.02 – 20.03)

Credits

Гороскоп на 19 серпня для Риб

До дратівливості з боку близьких людей потрібно поставитися з розумінням, оскільки вона продиктована не внутрішнім станом, а впливом Місяця, а значить, скоро мине.

Наступна публікація