Гороскоп на 2-3 серпня для всіх знаків зодіаку: дні, коли потрібно руйнувати старе і будувати нове

Гороскоп на 2-3 серпня для всіх знаків зодіаку: дні, коли потрібно руйнувати старе і будувати нове

Серпень / www.credits

24 місячний день, який розтягнеться майже на дві доби, призведе до пробудження потужної фізичної і моральної сили.

Час сприятливий для активних дій, руйнування старого заради нового: можна — і треба! — зносити віджилу своє «будівлю» вщент, щоб на її фундаменті побудувати щось інше, красивіше і перспективніше. Головне, щоб тіло цього часу перебувало під постійним контролем розуму: так, саме він повинен зупинити людину, яка хоче з'їсти десяту цукерку за день.

Овен (21.03 — 20.04)

Credits

Гороскоп на 2-3 серпня для Овнів

На брехню цього дня можуть піти навіть найближчі люди: зрозуміло, зроблять вони це з найкращих спонукань, але суть вчинку від цього не зміниться: брехня залишиться брехнею.

Телець (21.04 — 21.05)

Credits

Гороскоп на 2-3 серпня для Тельців

День сприятливий для господарських клопотів будь-якої складності: можна робити прибирання — як щотижневе, так і генеральне, а також планувати ремонт і приступати до його здійснення.

Близнята (22.05 — 21.06)

Credits

Гороскоп на 2-3 серпня для Близнят

Можна ставати до реалізації професійних проєктів, які ви довгий час відкладали на потім: для нього складуться максимально сприятливі обставини для їхнього втілення в життя.

Рак (22.06 — 22.07)

Credits

Гороскоп на 2-3 серпня для Раків

Будь-який план, який ви вирішите скласти цього дня, має бути максимально конкретні і докладним: чим більше деталей ви врахуєте і зафіксуєте в його пунктах, тим краще ви його виконаєте.

Лев (23.07 — 21.08)

Credits

Гороскоп на 2-3 серпня для Левів

День, коли не варто ризикувати — ні в професійних, ні в фінансових питаннях: замість очікуваного прибутку можна буде отримати збиток, так що краще діяти за принципом «тихіше їдеш, далі будеш».

Діва (22.08 — 23.09)

Credits

Гороскоп на 2-3 серпня для Дів

Залиште за оточенням право на власну думку, в іншому разі посваритеся ви легко, а миритися будете довго і болісно — не варто до цього доводити.

Терези (24.09 — 23.10)

Credits

Гороскоп на 2-3 серпня для Терезів

Можна купувати рухоме і нерухоме майно, починаючи з побутової техніки і закінчуючи заміським будинком, квартирою або дачею — покупка тішитиме вас довгі роки.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Credits

Гороскоп на 2-3 серпня для Скорпіонів

Давати поради цього дня потрібно тільки тоді, якщо їх у вас попросять, в будь-якому іншому разі можна зіткнутися з активною протидією тих, кого ви вирішите «ощасливити» своєю думкою.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Credits

Гороскоп на 2-3 серпня для Стрільців

Не варто ставати до реалізації нових проєктів — успішною ця робота не стане, краще витратити час на підтягування «хвостів», а разом навестилад у документах — як віртуальних, так і реальних.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Credits

Гороскоп на 2-3 серпня для Козорогів

Сьогодні не варто ставити на перший план роботу, яка, як відомо, в ліс не втече — краще приділити максимум часу своїм близьким, які давно ображаються через вашу до них неуважність.

Водолій (21.01 — 18.02)

Credits

Гороскоп на 2-3 серпня для Водоліїв

Цього дня важливо звертати увагу на сигнали, які буде посилати вам організм: так вам вдасться захопити недугу на ранній стадії її розвитку і вчасно її вилікувати.

Риби (19.02 — 20.03)

Credits

Гороскоп на 2-3 серпня для Риб

День сприятливий для повернення давніх боргів: якщо не зможете повернути все, віддайте хоча б частину, тоді грошовий потік, що йде до вас, не перерветься — в іншому випадку найближчим часом він неабияк обміліє.

Читайте також: Їм вірити не можна: найбрехливіші знаки зодіаку

Наступна публікація