Гороскоп на 2 липня для всіх знаків зодіаку: день сварок і образ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

День, коли люди стають надмірно емоційними, а тому і образливими.

Будь-яке необережне або сказане не до ладу слово, може стати причиною тривалої сварки, тому треба стримуватися, нікого не ображати – як свідомо, так і ненавмисно, і, перш ніж щось сказати, сім разів "відміряти" і лише потім "різати". Такі почуття, як ненависть, заздрість і злість, необхідно душити в зародку.

Овен (21.03 – 20.04)

Необхідно використовувати будь-яку можливість для того, щоб зробити добру справу: навіть усмішка або побажання доброго дня, якими ви обміняєтесь з незнайомою людиною, зарахується, і буде винагороджена.

Телець (21.04 – 21.05)

Благородні вчинки, які ви охоче будете робити в цей день, мають бути продиктовані безкорисливим бажанням допомогти людям, а не пошуком похвал і лайків у соціальних мережах.

Близнята (22.05 – 21.06)

Відповіді на важливі для вас запитання прийдуть у вигляді знаків, які дадуть вам як вищі сили, так і ваша власна інтуїція – головне, в суєті і штовханині дня їх не пропустити.

Рак (22.06 – 22.07)

Підняти настрій, який цього дня лишає багато кращого, можна буде за допомогою простих і доступних засобів – наприклад, подивившись улюблену кінокомедію чи побалакавши з найліпшою подругою.

Лев (23.07 – 21.08)

Спалахи гніву сьогодні будуть властиві як вам у стосовно оточення, так і йому на вашу адресу: в першому випадку важливо тримати себе в руках, у другому – не звертати уваги на чужі випади.

Діва (24.08 – 23.09)

У спілкуванні з близькими людьми – насамперед, родичами – цього дня необхідно тримати дистанцію: тісний контакт може призвести до конфліктів, які виникнуть практично без причини.

Терези (24.09 – 23.10)

Життя подарує вам рідкісний шанс виправити помилку, якої ви припустилися в недавньому минулому: якщо вона стосується сварки з близьким другом, скористайтеся можливістю перепросити і помиритися з ним.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Головною перешкодою на шляху благодійності може стати сумнів у тому, чи потрібна ваша допомога іншим людям: не соромтеся робити добрі справи, нічого, крім вдячності, ви за них не отримаєте.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Якщо ви давно мрієте стати волонтером, щоб в міру своїх сил допомагати нужденним, ліпшого часу вам не знайти: сміливо починайте допомагати установам для сиріт або будинкам престарілих.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Свою любов рідним людям цього дня потрібно буде доводити не тільки словами, але й подарунками: ніхто не говорить, що вони повинні бути дорогими, навіть невеликий сувенір засвідчить вашу увагу.

Водолій (21.01 – 18.02)

Сидяча робота не приносить користі людині в будь-який день, але сьогодні вона особливо небезпечна для її здоров'я, тому за будь-якої зручної можливості необхідно рухатися – наприклад, зробити невелику руханку.

Риби (19.02 – 20.03)

День необхідно присвятити відпочинку, який дасть вам накопичити сили перед останнім і вирішальним ривком, який дозволить завершити важливий довгогральний проєкт.

Читайте також: Знаки, які до кінця нинішнього року стануть свідками злочину

Залиште свій коментар

Вибір редакції