Гороскоп на 20 червня для всіх знаків зодіаку: день негативної енергетики і стресів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Небезпечний і негативний в енергетичному сенсі день, коли необхідно бути вкрай обачними та обережними.

Нервова напруженість цього часу може вилитися в стрес, який, будучи загнаним глибоко всередину, може ускладнити вам життя – щоб подібного не сталося, щоб не затаїти в собі злість і образу, реагуйте на будь-які подразники відповідним чином.

Овен

Не найліпший час для переговорів з начальством: навіть якщо ви давно збираєтеся запропонувати йому нову ідею або попросити про підвищення зарплати, виберіть інший день.

Телець

Занепад сил, який ви відчуєте від самого ранку, може бути пов'язаний з поганими передчуттями – не варто звертати на них уваги, до реальності вони стосунку не матимуть.

Близнята

Цього дня ніхто не дасть вам найкращої поради, ніж ви самі: просто вимовте – вголос або про себе – запитання, що цікавить вас і дослухайтеся до свого внутрішнього голосу, він не обдурить.

Рак

Варто відмовитися від підписання ділових документів, укладання важливих угод і контрактів – через помилки, які ненавмисно вкралися в них, збитку ви, можливо, не отримаєте, але і прибутку вони не принесуть.

Лев

День не підходить для серйозних справ, їх не вдасться довести до логічного кінця – ліпше зосередитися на вирішенні дрібних питань, які незважаючи на свою незначність, не дадуть рухатися вперед.

Діва

Найголовніше – і найважче – з усього, що вам належить в цей день, – зробити важливий вибір: наприклад, між двома діловими пропозиціями або двома претендентами на руку і серце.

Терези

Не варто витрачати сили на роботу, коли на світі існує маса інших, куди більш приємних занять – можна, наприклад, прогулятися найближчим парком і навіть влаштувати пікнік на газоні.

Скорпіон

День вимагає економного ставлення до грошей: намагайтеся не здійснювати великих покупок, які, швидше за все, виявляться з прихованим браком, та не давайте грошей у борг – їх вам довго не зможуть повернути.

Стрілець

Людина з минулого, який з'явиться в цей час у вашому житті, прийде з певною місією – можливо, він готовий відкрити вам таємницю, яка займає вас досить довгий час.

Козоріг

Прекрасний час налагодити стосунки з людиною, з якою ви давно посварилися і переймаєтеся через це: підшукайте підхожий привід і зателефонуйте – її реакція вас приємно здивує.

Водолій

День ідеально підходить для з'ясування стосунків з близькими людьми, якщо між вами існують якісь недомовки, – вам вдасться знайти порозуміння і прийти до спільного знаменника.

Риби

Перш ніж ухвалити рішення, що стосується особистого життя, добре подумайте і проаналізуйте, як минулі події, так і зроблені вами помилки – не варто повторювати їх у майбутньому.

Читайте також: Складно буде всім: сонячні і місячні затемнення літа 2020 року

Залиште свій коментар

Вибір редакції