Гороскоп на 21 серпня для всіх знаків зодіаку: день підвищеної активності

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп на 21 серпня для всіх знаків зодіаку: день підвищеної активності

Credits

День підвищеної активності, коли від роздумів і розкачування можна, нарешті, перейти до рішучих дій.

Все, над чим ми довго думали і що ретельно і скрупульозно готували, вдасться виконати блискуче, а ось на експромти і імпровізації краще не розраховувати — успіхом вони не увінчаються, залишивши жаль про даремно витрачений час і сили.

Овен (21.03 – 20.04)

Credits

Гороскоп на 21 серпня для Овнів

Не варто довго роздумувати над кожним своїм вчинком: сьогодні доля і життя будуть ласкаві до тих, хто вміє діяти швидко і рішуче, не витрачаючи часу на розкачування.

Телець (21.04 – 21.05)

Credits

Гороскоп на 21 серпня для Тельців

День може стати початком кардинальних змін, до яких необхідно бути морально готовим, в іншому разі події цього часу можуть застати вас зненацька.

Близнята (22.05 – 21.06)

Credits

Гороскоп на 21 серпня для Близнят

Незважаючи на те, що обставини сьогодні складуться сприятливо для різних справ, на манну небесну сподіватися не доводиться — щоб щось отримати, доведеться попрацювати.

Рак (22.06 – 22.07)

Credits

Гороскоп на 21 серпня для Раків

В жодному разі не можна дозволяти поганому настрою, який може накривати вас в цей день, перерости в депресію — вона може виявитися серйозною і затягнутися надовго.

Лев (23.07 – 21.08)

Credits

Гороскоп на 21 серпня для Левів

День не підходить для фінансових операцій будь-якого — навіть незначного — масштабу: великий ризик шахрайства, тому будь-які дії такого характеру необхідно відкласти на кілька днів.

Діва (22.08 – 23.09)

Credits

Гороскоп на 21 серпня для Дів

День однаково сприятливий як для розумової, так і для фізичної — передусім домашньої — роботи, тому необхідно вибрати, що для вас зараз важливіше, і діяти в цьому напрямі.

Терези (24.09 – 23.10)

Credits

Гороскоп на 21 серпня для Терезів

У цей день під будь-яким слушним приводом необхідно обмежити спілкування з близькими людьми — великий ризик в запалі пригадати минулі образи, наговорити зайвого і всерйоз посваритися.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Credits

Гороскоп на 21 серпня для Скорпіонів

Гроші, отримані цього дня, необхідно витратити на щось корисне для життя або роботи — наприклад, купити варильну поверхню замість старої або комп'ютер нового покоління.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Credits

Гороскоп на 21 серпня для Стрільців

Не варто приймати на свій рахунок різкі слова і двозначні жарти, які дозволять собі навколишні: навряд чи вони будуть спрямовані проти вас — їх скажуть з недомислу.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Credits

Гороскоп на 21 серпня для Козорогів

Сьогодні у вас можуть загостритися хронічні захворювання — в такому разі не можна займатися самолікуванням, приймаючи широко розрекламовані ліки, рекомендується одразу ж звернутися до лікаря.

Водолій (21.01 – 18.02)

Credits

Гороскоп на 21 серпня для Водоліїв

Ухвалюючи важливе рішення, "порадьтеся" зі своїм внутрішнім голосом — на відміну від розуму, який буде вибудовувати в довгий ланцюжок логічні доводи, він одразу побачить коріння проблеми.

Риби (19.02 – 20.03)

Credits

Гороскоп на 21 серпня для Риб

Важливо пам'ятати, що слово, яке вилетіло ненароком, може зіпсувати взаємини навіть із найближчою людиною, так що важливо спочатку кілька разів добре подумати і лише потім — говорити.

Читайте також: Астрологиня назвала найщедріших чоловіків за знаком зодіаку

Наступна публікація