Гороскоп на 22 квітня для всіх знаків зодіаку: день, коли слова повернуться бумерангом

Гороскоп на 22 квітня для всіх знаків зодіаку: день, коли слова повернуться бумерангом

Credits

День, коли вкрай важливо бути максимально обережним щодо побажань інших людей — як вербальних, так і уявних.

Будь-яке слово — як добре, так і зле — обов'язково повернеться бумерангом, так що не варто ризикувати. Небажано також кого-небудь обговорювати і засуджувати, навіть якщо людина скоїла дійсно негідний вчинок — так можна дати привід для осуду власної поведінки.

Овен (21.03 — 20.04)

Credits

Гороскоп на 22 квітня для Овнів

Бажано надати допомогу людині, яка її потребує: для того щоб відшукати її, не варто далеко ходити — цілком достатньо озирнутися навколо, на жаль, таких людей зараз вистачає.

Телець (21.04 — 21.05)

Credits

Гороскоп на 22 квітня для Тельців

День, коли необхідно відмовитися від наполегливості та впертості і проявити невластиві вам якості — стриманість і терпіння, вони набагато простіше і швидше наблизять вас до поставленої мети.

Близнята (22.05 — 21.06)

Credits

Гороскоп на 22 квітня для Близнят

Не дайте шахраям зробити вас своєю жертвою — почувши комплімент, який свідомо не відповідає істині, поставте собі резонне запитання: з якою метою вам лестять і брешуть?

Рак (22.06 — 22.07)

Credits

Гороскоп на 22 квітня для Раків

День сприятливий для похвали, навіть якщо говорити її собі доведеться самостійно: підвищення самооцінки допоможе впоратися з найскладнішими і, здавалося б, непідйомними справами.

Лев (23.07 — 21.08)

Credits

Гороскоп на 22 квітня для Левів

Заздрити кому-небудь не варто ніколи, але в цей день відуття, яке роз'їдає душу, особливо протипоказане: воно буде заважати працювати і вибудовувати добрі стосунки з людьми, які вас оточують.

Діва (22.08 — 23.09)

Credits

Гороскоп на 22 квітня для Дів

День сприятливий для занять бізнесом — можна укладати прибуткові фінансові операції і підписувати важливі контракти, розраховані на солідні, хоча, можливо, і нешвидкі дивіденди.

Терези (24.09 — 23.10)

Credits

Гороскоп на 22 квітня для Терезів

Час, коли можна — і треба! — повністю змінити своє життя на краще, для цього необхідно зробити висновки зі зроблених раніше помилок і за можливості почати їх виправляти.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Credits

Гороскоп на 22 квітня для Скорпіонів

Зробити серйозний професійний ривок допоможуть знання і навички, отримані енний час тому і які досі здавалися марними: це переконає вас у тому, що будь-які зусилля рано чи пізно отримують винагороду.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Credits

Гороскоп на 22 квітня для Стрільців

Сьогодні ви будете настільки красномовні і переконливі, що зумієте переконати в своїй правоті будь-якого — навіть найвпертішого — опонента: варто скористатися цим даром, щоб вирішити важливе питання.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Credits

Гороскоп на 22 квітня для Козорогів

Не варто відповідати роздратуванням на роздратування людей, які вас оточують, — до добра така реакція не доведе, тому краще вдати, що ви не помічаєте чужої безтактності і агресивності.

Водолій (21.01 — 18.02)

Credits

Гороскоп на 22 квітня для Водоліїв

Сьогодні вам буде дуже важко протистояти бажанням вередувати, привертаючи до себе увагу сім'ї і друзів, за можливості знизьте градус претензій — не варто відштовхувати людей від себе.

Риби (19.02 — 20.03)

Credits

Гороскоп на 22 квітня для Риб

Небажано планувати на цей день вирішення серйозних професійних питань — впоратися з ними все одно не вдасться, тому краще підтягти накопичені до цього часу "хвости".

Читайте також: Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 19-25 квітня

Більше прогнозів шукайте в розділі "Астрологія"

Наступна публікація