Гороскоп на 23 квітня для всіх знаків зодіаку: день, коли ми зустрінемося з минулим

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп на 23 квітня для всіх знаків зодіаку: день, коли ми зустрінемося з минулим

gettyimages.com

День, астрологічним символом якого є колесо, яке повертає в життя події та людей з минулого.

Крім цікавих зустрічей і відчуття дежавю, час приносить важливу і потрібну можливість проаналізувати зроблені раніше прикрі помилки і, з'ясувавши їхню безпосередню причину, уникнути подібних промахів в майбутньому.

Овен (21.03 — 20.04)

Credits

Гороскоп на 23 квітня для Овнів

Роботи над помилками насамперед зажадають ті справи, які рухаються вкрай повільно або не в той бік: необхідно зупинитися, проаналізувати свої дії і зрозуміти, що ви робите не так.

Телець (21.04 — 21.05)

Credits

Гороскоп на 23 квітня для Тельців

Будь-які — навіть не найбільші — фінансові операції краще перенести на інший день, невелика помилка під час складання або заповнення рахунків або договорів може дорого обійтися.

Близнята (22.05 — 21.06)

Credits

Гороскоп на 23 квітня для Близнят

Не варто спілкуватися з людьми, з якими вас в минулому пов'язували не найкращі стосунки: несподівано в пам'яті може спливти давня образа, яка призведе до нової сварки.

Рак (22.06 — 22.07)

Credits

Гороскоп на 23 квітня для Раків

День несприятливий для того, щоб витати в хмарах: необхідно спуститися на грішну землю, інакше не вдасться зосередитися на питаннях, які необхідно вирішити невідкладно.

Лев (23.07 — 21.08)

Credits

Гороскоп на 23 квітня для Левів

Можна — і треба — миритися з людьми, яких ви — спеціально або випадково — встигли образити останнім часом: щоб загладити провину, досить визнати свою неправоту — співрозмовник це обов'язково оцінить.

Діва (22.08 — 23.09)

Credits

Гороскоп на 23 квітня для Дів

Негативні емоції, які можуть долати в цей день, не можна заганяти всередину — так вони можуть стати причиною серйозних хвороб, в той час як пара розбитих тарілок дозволить значно поліпшити ситуацію.

Терези (24.09 — 23.10)

Credits

Гороскоп на 23 квітня для Терезів

Спроба довести недоброзичливо налаштованим людям свою правоту успіхом не увінчається, тому не варто витрачати час і сили дарма — краще знайти більш приємне і продуктивне заняття.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Credits

Гороскоп на 23 квітня для Скорпіонів

Не давайте негативним спогадам затуляти від вас сьогодення і тим більше майбутнє: нехай минулі події залишаються в минулому, не варто тягнути їх в сьогоднішній день.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Credits

Гороскоп на 23 квітня для Стрільців

Можлива зустріч з колись коханою людиною може настільки сильно схвилювати вас, що ви вирішите відновити взаємини з нею — не варто поспішати і кидатися в них, як у вир, з головою.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Credits

Гороскоп на 23 квітня для Козорогів

Секрет успіху цього дня полягає в креативному підході до вирішення будь-якого професійного завдання — навіть на технічний проєкт можна подивитися з творчої точки зору, що обов'язково піде йому на користь.

Водолій (21.01 — 18.02)

Credits

Гороскоп на 23 квітня для Водоліїв

На роботі справи будуть просуватися через пень-колоду, а ось для занять хобі час виключно сприятливе — є шанс створити щось по-справжньому прекрасне і цінне.

Риби (19.02 — 20.03)

Credits

Гороскоп на 23 квітня для Риб

Зосередившись на минулому, ви втрачаєте прекрасні можливості, що надаються вам сьогоднішнім днем, тому необхідно залишити колишні події в той час, в якому вони відбулися.

Читайте також: Що ми знаємо про всіх 12 знаків зодіаку

Більше прогнозів шукайте в розділі "Астрологія"

Наступна публікація