Гороскоп на 23 травня для всіх знаків зодіаку: день дратівливості й конфліктів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Посилюється активність, з якою ми живемо і діємо, але разом з нею зростає і супутня дратівливість, з якою треба боротися усіма доступними способами.

Конфлікти, які виникають там і тут – буквально на порожньому місці – можуть не тільки надовго зіпсувати настрій, але і не найліпшим чином позначитися на подальшому житті.

Овен

У цей день можна спілкуватися тільки з тими людьми, з якими ви не можете серйозно посваритися за жодних обставин – наприклад, близькими друзями або родичами.

Телець

День, коли закладається програма на майбутнє: від того, як ви його проведете, буде залежати місячний місяць, який починається, – якщо ви хочете, щоб він минув успішно, ударно попрацюйте сьогодні.

Близнята

В цей день вам категорично не можна розмінюватися на дрібниці, дійте за принципом «полюбити так королеву, програти так мільйон» – будьте щедрі і не скупіться ні в матеріальному, ні в моральному плані.

Рак

Якщо вам вдасться від самого ранку скласти чіткий робочий план і скрупульозно дотримуватися його, до кінця дня ви зможете досягти серйозних професійних результатів і отримаєте привід для задоволеності собою.

Лев

День, який потрібно присвятити догляду за зовнішністю: ваш королівський статус вимагає бездоганного стилю і доглянутого вигляду, тому не полінуйтеся і приведіть себе до ладу.

Діва

Вам зірки радять згадати про те, що усюди встигає той, хто нікуди не поспішає: поспіх призведе до помилок, через які ви змушені будете переробляти вже виконану роботу.

Терези

Не варто ділитися своїми професійними ідеями з колегами: якщо вам обов'язково потрібно з кимось порадитися, поговоріть з близькими людьми – вони точно їх не вкрадуть.

Скорпіон

Не варто вступати в пересварку з оточенням, навіть якщо воно буде заслуговувати різкого зауваження: результат такої конфронтації може виявитися непередбачуваним.

Стрілець

Енергію, яка буде буквально переповнювати вас, не варто розтрачувати на розв'язання дрібних питань: заплануйте найважливішу на сьогодні справу і докладіть максимум зусиль для її виконання.

Козоріг

Імовірний дзвінок від людини, з якою ви давно не спілкувалися: подумайте про те, чому вона знову з'явилася у вашому житті саме зараз – можливо, це знак, який важливо правильно витлумачити.

Водолій

Сварка з давнім другом, який дозволить собі некоректні висловлювання на вашу адресу, може стати фатальною, але, якщо ваші стосунки вже геть вижили себе, чіплятися за них не варто.

Риби

Спілкуючись з коханою людиною, намагайтеся не відволікатися від ходу бесіди, оскільки ваша неуважність може її образити, а на примирення піде значно більше часу, ніж зазвичай.

Читайте також: Секс-гороскоп для кожного: як знаки зодіаку поводяться в ліжку

Залиште свій коментар

Вибір редакції