Гороскоп на 24 грудня для всіх знаків зодіаку: день реалізації мети і фінансових втрат

Автор
Міла КорольоваМіла Корольова
Дата публікації
Перегляди
73к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гороскоп на 24 грудня для всіх знаків зодіаку: день реалізації мети і фінансових втрат

Фото: Credits

Потужну енергетику дня важливо направити в потрібне русло — в такому разі можна буде досягти навіть тієї мети, яка здавалася нереальною.

Щоравда, для цього необхідно зосередитися тільки на важливих справах, відмовившись від другорядних. Стосовно фінансів прогноз не настільки сприятливий: дрібні операції можна здійснювати, а з великими краще зачекати — великий ризик припуститися дрібної, але прикрої помилки і не придбати, а втратити гроші.

Овен (21.03 — 20.04)

Фото: Credits

Гороскоп на 24 грудня для Овнів

Не рекомендується приймати близько до серця занепадницькі настрої оточення: вже завтра — як за помахом чарівної палички — негатив піде, а нервові клітини відновити не вдасться.

Телець (21.04 — 21.05)

Фото: Credits

Гороскоп на 24 грудня для Тельців

Через надмірну балакучість ви — вчергове — зможете переконатися в тому, що слово — не горобець, але може бути пізно, тому необхідно менше говорити і більше мовчати.

Близнята (22.05 — 21.06)

Фото: Credits

Гороскоп на 24 грудня для Близнят

Не варто перейматися через нападки з боку оточення, можливі цього дня: швидше за все, вони будуть продиктовані міркуваннями заздрощів, так що краще не брати їх на свій рахунок.

Рак (22.06 — 22.07)

Фото: Credits

Гороскоп на 24 грудня для Раків

Необхідно відмовитися від звичної вам тактики досягнення мети, яку можна охарактеризувати відомою формулою "крок вперед і два назад": вирішили домогтися свого, йдіть тільки вперед.

Лев (23.07 — 21.08)

Фото: Credits

Гороскоп на 24 грудня для Левів

Причиною імпульсивних вчинків і поганого настрою, швидше за все, стане нерівний емоційний фон: оскільки боротьба з ним нічого не дасть, краще просто зачекати — вже завтра все налагодиться.

Діва (22.08 — 23.09)

Фото: Credits

Гороскоп на 24 грудня для Дів

Піклуватися про інших можна і потрібно, але і про себе бажано не забувати — день сприятливий для того, щоб відвідати SPA-салон або перукарню, а також просто погуляти на свіжому повітрі.

Терези (24.09 — 23.10)

Фото: Credits

Гороскоп на 24 грудня для Терезів

Можливо, напередодні ви зробили невелику, але прикру помилку в роботі — сьогодні хороший час для того, щоб "виловити" і виправити її так, щоб ніхто нічого не запідозрив.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Фото: Credits

Гороскоп на 24 грудня для Скорпіонів

День необхідно наповнити спілкуванням з рідними та близькими людьми — сьогодні сприятливий час для того, щоб сказати їм найголовніші слова і у відповідь почути відповідні від них.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Фото: Credits

Гороскоп на 24 грудня для Стрільців

Сьогодні вам особливо важливо звертатися до інших так, як ви хочете, щоб вони поводилися з вами: чим дбайливіше і уважніше ви будете до них, тим на краще ставлення до себе можете розраховувати.

Козоріг (22.12 — 20.01)

Фото: Credits

Гороскоп на 24 грудня для Козорогів

Ні на роботі, ні вдома не варто викладатися на всі сто — моральні та фізичні ресурси необхідно витрачати максимально економно, інакше їх може не вистачити навіть до кінця тижня.

Водолій (21.01 — 18.02)

Фото: Credits

Гороскоп на 24 грудня для Водоліїв

Відповідь на запитання, яке ви останнім часом марно собі задаєте, прийде несподівано, нібито зглянувшись на вас згори: важливо звертати увагу на знаки, які надсилатиме підсвідомість.

Риби (19.02 — 20.03)

Фото: Credits

Гороскоп на 24 грудня для Риб

Старт нових справ необхідно відкласти на деякий час — вони будуть просуватися з великими затримками, тому краще витратити час на більш продуктивне заняття — наприклад, нарядити ялинку.

Читайте також: Що ми знаємо про людей, які народилися під знаком Козорога

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
73к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація