Гороскоп на 24 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли легко потрапити під чужий вплив

Гороскоп на 24 липня для всіх знаків зодіаку: день, коли легко потрапити під чужий вплив

Credits

День, коли — через різні обставини — легко потрапити під чужий, не завжди доброчесний, вплив.

Ситуації, в які — з великою часткою ймовірності — може потрапити людина, будуть спрямовані на те, щоб позбавити її волі і збити з наміченого нею професійного або життєвого шляху. Особливо обережними потрібно бути батькам, діти яких схильні до девіантної поведінки, втім, дорослим теж не варто проявляти легковажність.

Овен (21.03 – 20.04)

Credits

Гороскоп на 24 липня для Овнів

Не варто приймати близько до серця поведінку рідних і улюблених людей, у яких може бути сім п'ятниць на тижні: така їхня поведінка обумовлена місячними циклами — вже завтра вона мине.

Телець (21.04 – 21.05)

Credits

Гороскоп на 24 липня для Тельців

Планувати роботу над новим проєктом необхідно тільки після того, як буде проведена робота над попередніми помилками і зроблені висновки про те, як запобігти їм у майбутньому.

Близнята (22.05 – 21.06)

Credits

Гороскоп на 24 липня для Близнят

Професійний успіх прийде тільки до тих, хто буде працювати за заздалегідь складеним планом — від метань з боку в бік, за яких ви будете хапатися то за одну, то за іншу справу, пуття не буде.

Рак (22.06 – 22.07)

Credits

Гороскоп на 24 липня для Раків

Чужу думку, навіть якщо її буде висловлювати авторитетна для вас людина, потрібно обов'язково взяти під сумнів, а ще краще жити власним розумом — він уже точно не підведе.

Читайте також: 23 липня: яке сьогодні свято, традиції, День ангела

Лев (23.07 – 21.08)

Credits

Гороскоп на 24 липня для Левів

Сни, які ви побачите сьогодні вночі, можуть підказати вам єдино правильне вирішення важливого для вас питання, головне, правильно витлумачити його символи.

Діва (22.08 – 23.09)

Credits

Гороскоп на 24 липня для Дів

День, коли серйозні справи — як професійної, так і господарсько-побутової властивості — краще відкласти, все одно пуття від них не буде, сьогодні ж краще відпочити — благо, на календарі вихідний.

Терези (24.09 – 23.10)

Credits

Гороскоп на 24 липня для Терезів

Від спілкування з оточенням сьогодні краще відмовитися — будь-яка дрібниця може стати причиною серйозної сварки, вибратися з якої виявиться не так просто, як може здатися на перший погляд.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Credits

Гороскоп на 24 липня для Скорпіонів

Вихідний день можна — і треба — присвятити підготовці до роботи над новим проєктом, старт якого можна призначити на понеділок — сьогодні вам вдасться врахувати всі нюанси, які могли б загальмувати роботу.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Credits

Гороскоп на 24 липня для Стрільців

Навіть займаючись вирішенням суто домашніх — господарських — питань, не варто братися за кілька справ одразу: ризикуєте нічого не встигнути, а час і сили витратити даремно — навряд чи це поліпшить ваш настрій.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Credits

Гороскоп на 24 липня для Козорогів

Лінощі, яка здолають вас сьогодні від самого ранку, цілком зрозумілі — останнім часом ви багато і напружено працювали, тому заслужили відпочинок, тим більше у вихідний день.

Водолій (21.01 – 18.02)

Credits

Гороскоп на 24 липня для Водоліїв

День не підходить для вирішення серйозних питань, а й байдикувати зірки не рекомендують: необхідно чимось зайняти руки і голову, тоді і похмурі думки, які накривають вас від самого ранку, не будуть долати.

Риби (19.02 – 20.03)

Credits

Гороскоп на 24 липня для Риб

Важливе рішення, необхідність ухвалення якого стоїть перед вами вже досить давно, не варто ухвалювати зопалу — необхідно все продумати і зважити всі за і проти, а це можливо тільки в спокійному стані.

Читайте також: Астрологиня назвала найстриманіші знаки зодіаку

Наступна публікація