Гороскоп на 25 червня для всіх знаків зодіаку: день, коли не можна лихословити і розпускати плітки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нинішній день може покласти початок кардинальним життєвим змінам.

Варто заздалегідь передбачити всі негативні варіанти розвитку подій і, по можливості, перешкодити їм. Не можна здійснювати непривабливі вчинки, інтригувати, лихословити, брехати і бажати іншим зла навіть в думках – все це може негативно позначитися не на тих, проти кого спрямовано, а на нас самих.

Овен (21.03 – 20.04)

Сприятливий час для спілкування з друзями – навіть якщо ви спілкуєтеся з ними щодня і, здавалося б, давно все сказали одне одному, сьогодні вам вдасться дізнатися про них щось нове і цікаве.

Телець (21.04 – 21.05)

Не варто навіть намагатися виконати назначений на цей день план: витрачені зусилля неабияк вас вимотають, але в результаті виявляться до образливого марними.

Близнята (22.05 – 21.06)

Невпевненість у своїх силах, яку ви – несподівано для себе – відчуєте у цей день, може перешкодити вам замахнутися на серйозні професійні досягнення.

Рак (22.06 – 22.07)

Час позбутися образи, яка вже досить довгий час заважає вам повноцінно жити: відпустивши погані спогади, ви самі здивуєтеся тому, наскільки легко стане у вас на душі.

Лев (23.07 – 21.08)

Не варто шукати тих, хто, на вашу думку, може бути винен у ваших проблемах і неприємностях, ліпше почати з себе: зробивши висновки з власних помилок, легше уникнути їх у майбутньому.

Діва (24.08 – 23.09)

Зірки рекомендують вам утриматися від ризику в будь-якому вигляді – в цей день він може виявитися особливо небезпечним заняттям, яке призведе до втрати всього, що ви маєте.

Терези (24.09 – 23.10)

Ухвалюючи важливе рішення, намагайтеся ретельно зважити всі за і проти: поспіх у такій справі може коштувати вам дорого – ви неминуче припуститеся прикрої помилки.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Не варто відхилятися від шляху до мети, яку ви самі собі поставили: або йдіть прямо, або зовсім відмовтеся від цієї ідеї: кидаючись з боку в бік, ви не досягнете свого.

Стрілець (23.11 – 21.12)

У цей день небажано дослухатися до чужих порад, від кого б вони не виходили, але особливо треба остерігатися малознайомих людей – жити своїм розумом і простіше, і зручніше.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Небажано витрачати енергію, відпущену вам природою в цей день, на другорядні справи, без яких цілком можна обійтися, – зосередьтеся на найважливішому завданні.

Водолій (21.01 – 18.02)

Не варто впадати у відчай через дрібні проблеми, які можуть виникнути в цей день – швидше за все, вже завтра ви про них і не згадаєте, а нервові клітини будуть втрачені даремно.

Риби (19.02 – 20.03)

День сприятливий для романтичних побачень, освідчень у коханні, призначення дня весілля, а стосунки, розпочаті у цей час, обіцяють бути тривалими і щасливими.

Читайте також: Кому з ким жити: які пари знаків зодіаку мають ідеальну сумісність

Залиште свій коментар

Вибір редакції